Edebiyat

Yalnız Sıkıcı İnsanlar Kahvaltıda Parıldar PDF İndir

Yalnız Sıkıcı İnsanlar Kahvaltıda Parıldar PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Yalnız Sıkıcı İnsanlar Kahvaltıda Parıldar kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Yalnız Sıkıcı İnsanlar Kahvaltıda Parıldar kitabı Oscar Wilde (Asıl Yazar), Özlem Alkan Karakuş (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 64 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Yalnız Sıkıcı İnsanlar Kahvaltıda Parıldar kitabı Can Yayınları aracılığıyla 24 Haziran 2020 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Yalnız Sıkıcı İnsanlar Kahvaltıda Parıldar ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750743210
  • ISBN-13 numarası: 978-9750743214

Yalnız Sıkıcı İnsanlar Kahvaltıda Parıldar Kısa Özeti

Katı terbiye kurallarının, tabuların hâkim olduğu Victoria döneminde kıvrak zekası, ince alaycılığı ve sıradışı hayatıyla çağının oldukça ilerisinde düşünen ve yaşayan yaratıcı bir dahi olan Wilde, bununla birlikte bir eleştirmen ve güzel duyu kuramcısı. Yalnız Sıkıcı İnsanlar Kahvaltıda Parıldar, yazarın sanata, hayata, aşka dair düşüncelerinin yanı sıra gözlemlerine dayalı sosyal yorumlarının yer almış olduğu aforizmalardan oluşan keyifli bir derleme. Zirveden zindana her daim ışıldayan Wilde, bir ihtimal de bütün zamanların en şakacı kalemi.

Yalnız Sıkıcı İnsanlar Kahvaltıda Parıldar PDF İndir

Yalnız Sıkıcı İnsanlar Kahvaltıda Parıldar pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Yalnız Sıkıcı İnsanlar Kahvaltıda Parıldar PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Yalnız Sıkıcı İnsanlar Kahvaltıda Parıldar PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d