Edebiyat

Her Şeyi Düşünme PDF İndir

Her Şeyi Düşünme PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Her Şeyi Düşünme kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Her Şeyi Düşünme kitabı Anne Bogel (Asıl Yazar), Meriç Mekik (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 216 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Her Şeyi Düşünme kitabı Serenad aracılığıyla 1 Mart 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Her Şeyi Düşünme ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 605738895X
  • ISBN-13 numarası: 978-6057388957

Her Şeyi Düşünme Kısa Özeti

Wall Street Journal ÇoksatanDaha Kolay Karar Verin, Kararlarınızdan Şüphe Duymayı Bırakın ve Hayatınıza Daha Fazla Neşe KatınVerimsiz, hatta yıkıcı bir fikir döngüsüne yakalanmanın iyi mi bir his bulunduğunu herkes biliriz. İhtimaller döngüsünde sıkışıp kalmak, kararsızlıkla boğuşmak, yanlış algılama korkusuyla nüzul olmak… Üstelik bu kısır fikir döngüsünden çıkmak çoğu zaman bizim için bir seçenek şeklinde de durmaz.Her şeyi düşünmek dediğimizde ancak taşınmak yahut bir ilişkiyi sonlandırmak şeklinde yaşamsal kararlardan laf etmeyiz, zihinsel enerjimizi bizlerden çalan ve bunu hak etmeyen önemsiz ayrıntıları kastederiz. Aşırı düşünmeyle gelen şüphe, endişe, suçluluk, abartılı mükemmeliyetçilik, tecil ve daha pek fazlaca negatif duygu ve huy tıpkı bulutların güneşi engellemesi şeklinde sizi karanlığa boğar.Yazar Anne Bogel dünya genelinde fazlaca satan Her Şeyi Düşünme kitabında aşırı düşünmenin ayağımıza gizlice taktığı çelmeleri iyi mi nötr hale getirebileceğimizi anlatıyor. Oyalayan düşüncelerden kurtulmanın, idareyi ele almanın, huzurlu seçimler yapmanın ve güneşin yeniden içeri girmesini sağlayabilmenin ergonomik ve varlıklı stratejilerini sunuyor. Küçük sorunlarla başa çıkmayı kolaylaştıran ve kalıcı ayrım yaratan bir fiil planı sunan bu kitap sizi serbest kılacak.”İyi yahut fena diye bir şey yoktur, düşünmek onu o şekildeki yapar.”- William Shakespeare

Her Şeyi Düşünme PDF İndir

Her Şeyi Düşünme pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Her Şeyi Düşünme PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Her Şeyi Düşünme Epub indirmek için tıklayınız.

Her Şeyi Düşünme İnceleme Videosu

Her Şeyi Düşünme pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d