Edebiyat

Sefiller PDF İndir

Sefiller PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Sefiller kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Sefiller kitabı Victor Hugo (Asıl Yazar), Volkan Yalçıntoklu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam Bilinmiyor sayfa olup, Türkçe dilindedir. Sefiller kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 3 Ocak 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Sefiller ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053324744
  • ISBN-13 numarası: 978-6053324744

Sefiller Kısa Özeti

Victor Hugo (1802-1885): Fransız edebiyatının gelmiş geçmiş en büyük yazarlarındandır. Şiirleri, oyunları ve romanları ile tanınır. Romantizm akımının Fransa’daki temsilcisidir. Edebiyat alanındaki dev gibi başarılarının yanında politik hayatta da faal bir rol üstlendi, bundan dolayı sürgün cezasına çarptırıldı, cezasını tamamlamasına karşın İmparatorluk yıkılana dek Fransa’ya dönmedi. İlk kere 1862 senesinde piyasaya sürülen Sefiller yazarın Notre-Dame’ın Kamburu ile “din”, Deniz İşçileri ile “doğa” mevzularını işlediği roman üçlemesinin “toplum”u ele alan, en muhteşem ayağıdır. Bu destansı roman Fransız toplumundan yola çıkarak, kozmolojik bir bakış ve eşi olmayan bir duyarlılıkla insanlığa ulaşır. Fantine’in, Cosette’in, Marius’ün, Saint-Denis Sokağı barikatlarının, Paris’in, Javert’in ve Jean Valjean’ın sefaletten sevgiye, felaketten iyiliğe ve karanlıktan aydınlığa uzanan hikayeleri Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi’nin 250. kitabında okurlarla buluşuyor.

Sefiller PDF İndir

Sefiller pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Sefiller PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Sefiller PDF indirmek için tıklayınız.

Sefiller İnceleme Videosu

Sefiller pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: