Edebiyat

Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar PDF İndir

Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar kitabı Philip A. Fisher (Asıl Yazar), Uğur Gülsün (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 408 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar kitabı NOVA aracılığıyla 12 Ağustos 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6258489389
  • ISBN-13 numarası: 978-6258489385

Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar Kısa Özeti

“Phil ne yazsa gözüm kapalı okurum ve size de aynısını öneri ederim.” −Warren BuffettModern yatırım teorisinin öncülerinden önde gelen Philip Fisher, bütün zamanların da en müessir yatırımcılarından biri. Elli yıldan uzun bir müddet ilkin ortaya koyduğu yatırım felsefeleri, ancak günümüz finansörleri ve yatırımcıları tarafınca çalışılıp uygulanmıyor, bununla birlikte birçokları tarafınca yatırımın temel taşı olarak kabul ediliyor. Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar, ilk yayımlandığı tarihten bugüne dek hala yatırım başarısı için paha biçilmez bir referans olmaya devam ediyor. Şimdi, bu zamansız klasikte Fisher’ın küçümsenilmeyen öteki makaleleri Muhafazakar Y Yatırıma yönelik disiplinli bir yaklaşımı algılamak atırımcılar İyi Uyur ve Bir Yatırım Felsefesi Geliştirmek de bir arada okurla buluşuyor.”Sıradan Hisseler Sıradışı Karlar kitabını okuduktan sonrasında Phil Fisher’a ulaştım. Onunla tanıştığımda, fikirlerinden olmasıyla birlikte kendisinden de etkilendim. Phil’in tekniklerini kullanarak işi kapsamlı bir halde algılamak, bireyin zeki yatırımlar yapmasını sağlar.”- Warren Buffett”Kamuoyunda pek azca tanınan, nadiren ropörtaj veren ve oldukca azca sayıda alan kişi karar veren Philip Fisher, yeniden de en dikkatli yatırım profesyonelleri tarafınca okunuyor ve takip ediliyor. Warren Buffett’ın yapmış olduğu gibi, Fisher’ın benimsediği yatırım ilkeleri üstünde düşünen hepimiz kazançlı çıkar.”- James W. Michaels, Forbes

Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar PDF İndir

Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar Epub indirmek için tıklayınız.

Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar İnceleme Videosu

Sıradan Hisseler Sıradışı Kârlar pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d