Edebiyat

Babamın Yeri PDF İndir

Babamın Yeri PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Babamın Yeri kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Babamın Yeri kitabı Annie Ernaux (Asıl Yazar), Siren İdemen (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 72 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Babamın Yeri kitabı Can Sanat Yayınları aracılığıyla 15 Ocak 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Babamın Yeri ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750754573
  • ISBN-13 numarası: 978-9750754579

Babamın Yeri Kısa Özeti

Ernaux’nun babası, kızı öğretmenlik sınavlarını verdikten iki ay sonrasında ölür. Yazar bu ölümün ardından, kifayetsiz tahsil görmüş, çocukluğundan beri kıymeti sadece kas kuvvetiyle ölçülmüş babasının işçilikten minik esnaflığa geçişini, onun sosyal konumunu ve kendisiyle ilişkisini eşeler. Satırlara dökülenlerse trajik hatıralar değil, bir portre üstünden ifade edilen bir “sınıf” hikayesidir.Babamın Yeri, bir erkeğin hem camianın bununla beraber kızının gözündeki “yer”ini irdeleyen, son aşama şahsi bir mevzuyu sakınmadan, alabildiğine yalın bir dille evrensele dönüştürerek aktaran bir metin.”Duyguların ve ketumluğun iç içe geçmiş olduğu çok önemli bir yazınsal başarı.”Le Monde”Ernaux, Simone de Beauvoir’dan bir neslin tarihini tutan vakanüvis rolünü miras aldı.”Margaret Drabble

Babamın Yeri PDF İndir

Babamın Yeri pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Babamın Yeri PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Babamın Yeri Epub indirmek için tıklayınız.

Babamın Yeri İnceleme Videosu

Babamın Yeri pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: