Edebiyat

Öteki PDF İndir

Öteki PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Öteki kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Öteki kitabı Fyodor Mihayloviç Dostoyevski (Asıl Yazar), Tansu Akgün (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 192 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Öteki kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2010 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Öteki ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9944889202
  • ISBN-13 numarası: 978-9944889209

Öteki Kısa Özeti

Fyodor Mihayloviç Dostoyevski (1821-1881): îlk romanıİnsancıklar 1846’da yayımlandı. Ünlü eleştirmenV. Belinski bu yapıt üstüne Dostoyevski’den geleceğinbüyük yazarı olarak laf etti. Ancak ondan sonra yayımlananeserleri o dönemde fazla alaka görmedi. Yazar 1849’daLNikola’nın baskıcı diyetine muhalif Petraşevski grubununüyesi olduğu sebebi öne sürülerek tutuklandı. Kurşuna dizilmeküzereyken cezası sürgün ve mecbur askerliğe çevrildi.Cezasını tamamlayıp Sibirya’dan döndükten sonraPetersburg’da Vremya dergisini çıkarmaya başladı.Dostoyevski, 1846 senesinde piyasaya sürülen Öteki adlıeserinde benlik bölünmesini, parçalanmış bilincinkurduğu korkutucu ve tehlikeli dünyayı mevzu edinmiştir.Y. DOSTOYEVSKİ – BÜTÜN ESERLERİ : 7Tansu Akgün (1977): İstanbul Üniversitesi Rus Dilive Edebiyatı Bölümü’nü bitirdi. Rusça ve îngilizcedençeviriler icra eden Tansu Akgün, Maksim Gorki veAnton Çehov’dan tiyatro oyunları,F.M Dostoyevski’den romanlar vejacob Abbott’danbiyografiler çevirdi.

Öteki PDF İndir

Öteki pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Öteki PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Öteki Epub indirmek için tıklayınız.

Öteki İnceleme Videosu

Öteki pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: