Edebiyat

Yalın Tutku PDF İndir

Yalın Tutku PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Yalın Tutku kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Yalın Tutku kitabı Annie Ernaux (Asıl Yazar), Yaşar Avunç (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 56 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Yalın Tutku kitabı Can Sanat Yayınları aracılığıyla 15 Ocak 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Yalın Tutku ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750755952
  • ISBN-13 numarası: 978-9750755958

Yalın Tutku Kısa Özeti

İsimsiz bir anlatıcı, evli ve yabancı bir adam, her şeyi tüketen bir tutku, saplantıya dönüşen bir aşk. Ernaux ispatsız, mütevazı üslubuyla, seks temelinde kurulan bu birlikteliğin dinamiklerini, tutkunun tuzağına düşmüş kalbin arzularını, beklentilerini, arzulanan adamın varlığıyla özdeşleşmedikçe katlanılabilir olmaktan çıkan günlük işleri, bayağı vakaları tüm içtenliğiyle, cesurca ortaya koyuyor.Yalın Tutku, hangi sosyal konuma ilişkin olursa olsun, tutkunun insanları iyi mi ele geçirebileceğini, bireyin iradesini iyi mi hiçliğe indirgeyip körleştirebileceğini anlatan, ender görülecek türden bir yüzleşme deneyimi.”Fransız edebiyatının en mühim yapıtlarından birinin yazarı olan Annie Ernaux’nun eseri yıkıcı olmasıyla birlikte güçlü, öfkeli olmasıyla birlikte da incelikli.”Edouard Louis”Basit açıklamalara kafa tutan tutkulara adanmış bir eser.”The New York Times

Yalın Tutku PDF İndir

Yalın Tutku pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Yalın Tutku PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Yalın Tutku Epub indirmek için tıklayınız.

Yalın Tutku İnceleme Videosu

Yalın Tutku pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: