Edebiyat

Harry Potter ve Sırlar Odası: 2. Kitap PDF İndir

Harry Potter ve Sırlar Odası: 2. Kitap PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Harry Potter ve Sırlar Odası: 2. Kitap kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Harry Potter ve Sırlar Odası: 2. Kitap kitabı JOANNE KATHLEEN ROWLING (Asıl Yazar), AYÇA SABUNCUOĞLU (Editör), SEVİN OKYAY (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 316 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Harry Potter ve Sırlar Odası: 2. Kitap kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Mayıs 2001 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Harry Potter ve Sırlar Odası: 2. Kitap ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750802950
  • ISBN-13 numarası: 978-9750802959

Harry Potter ve Sırlar Odası: 2. Kitap Kısa Özeti

“Bir komplo var, Harry Potter. Bu sene Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda dehşet verici şeyler yapmak için bir komplo.”Dursley’ler o yaz öylesine çekilmez olmuşlardır ki, Harry bir an ilkin okulu Hogwarts’a geri dönmek için can atmaktadır. Eşyalarını toplarken ortaya çıkan ev cini Dobby ise onu uyarır: Hogwarts’a dönerse, bir yıkım olacaktır. Olur da: Sırlar Odası’nın açılmasıyla ortaya çıkan karanlık bir güç, Hogwarts’takileri taşa çevirmeye başlar. Harry, yaşamını tehlikeye atarak, Oda’nın elli senelik ölümcül sırlarını çözmeye çalışır. Ve hakikaten de başına gelmedik yıkım kalmaz.Harry Potter serisinin 2. kitabı

Harry Potter ve Sırlar Odası: 2. Kitap PDF İndir

Harry Potter ve Sırlar Odası: 2. Kitap pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Harry Potter ve Sırlar Odası: 2. Kitap PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Harry Potter ve Sırlar Odası: 2. Kitap Epub indirmek için tıklayınız.

Harry Potter ve Sırlar Odası: 2. Kitap İnceleme Videosu

Harry Potter ve Sırlar Odası: 2. Kitap pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: