Edebiyat

İçimdeki Müzik: “Şimdiye Kadar Tek Kelime Konuşmadım. Neredeyse On Bir Yaşındayım.” PDF İndir

İçimdeki Müzik: “Şimdiye Kadar Tek Kelime Konuşmadım. Neredeyse On Bir Yaşındayım.” PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde İçimdeki Müzik: “Şimdiye Kadar Tek Kelime Konuşmadım. Neredeyse On Bir Yaşındayım.” kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. İçimdeki Müzik: “Şimdiye Kadar Tek Kelime Konuşmadım. Neredeyse On Bir Yaşındayım.” kitabı Sharon M. Draper (Asıl Yazar), Zeynep Kürük (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 256 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. İçimdeki Müzik: “Şimdiye Kadar Tek Kelime Konuşmadım. Neredeyse On Bir Yaşındayım.” kitabı Genç Timaş aracılığıyla 1 Mart 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

İçimdeki Müzik: “Şimdiye Kadar Tek Kelime Konuşmadım. Neredeyse On Bir Yaşındayım.” ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6050822034
  • ISBN-13 numarası: 978-6050822038

İçimdeki Müzik: “Şimdiye Kadar Tek Kelime Konuşmadım. Neredeyse On Bir Yaşındayım.” Kısa Özeti

11 yaşındaki Melody’nin fotografik hafızası vardır. Kafası bir kamera benzer biçimde görmüş olduğu her şeyi kaydeder. Ve “stop” düğmesi yoktur. Okulun en parlak zeka çocuğudur fakat bunu kimse bilmez. Çünkü Melody konuşamaz, yürüyemez ve yazamaz.Ama bigün bir mucize olur! Melody kafasının içerisindeki sesi keşfeder. Sesini hiç unutamayacağınız bu yürekli kızla tanışmaya hazır mısınız?İngiltere’nin muteber edebiyat ödüllerinden Coratta Scott King ödüllü yazar Sharon M. Draper’dan hüzün ve ümit dolu soluksuz okunacak bir roman.” Cesur, sürükleyici ve samimi bir öykü.”School Library Journal”Gözükara ve gerçekçi.”Kirkus Review” İlham verici! Bu öykü hepimizi birer aktivist haline getirebilir.”Booklist

İçimdeki Müzik: “Şimdiye Kadar Tek Kelime Konuşmadım. Neredeyse On Bir Yaşındayım.” PDF İndir

İçimdeki Müzik: “Şimdiye Kadar Tek Kelime Konuşmadım. Neredeyse On Bir Yaşındayım.” pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. İçimdeki Müzik: “Şimdiye Kadar Tek Kelime Konuşmadım. Neredeyse On Bir Yaşındayım.” PDF indirmek için tıklayınız.
  2. İçimdeki Müzik: “Şimdiye Kadar Tek Kelime Konuşmadım. Neredeyse On Bir Yaşındayım.” Epub indirmek için tıklayınız.

İçimdeki Müzik: “Şimdiye Kadar Tek Kelime Konuşmadım. Neredeyse On Bir Yaşındayım.” İnceleme Videosu

İçimdeki Müzik: “Şimdiye Kadar Tek Kelime Konuşmadım. Neredeyse On Bir Yaşındayım.” pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: