Edebiyat

Başlangıç PDF İndir

Başlangıç PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Başlangıç kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Başlangıç kitabı Dan Brown (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 536 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Başlangıç kitabı Altın Kitaplar aracılığıyla 18 Eylül 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Başlangıç ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9752123260
  • ISBN-13 numarası: 978-9752123267

Başlangıç Kısa Özeti

Kim olursan ol, neye inanırsan inan, Çok yakında her şey değişecek… Genç erkek, ansızın üç büyük dinin temsilcilerine döndü. “Şaşırtıcı bulacağınızı tahmin ettiğim ilmi bir buluşum nedeniyle bugün buradayım. İnsanlık deneyimimizin en temel iki sorusuna yanıt bulma ümidi ile senelerdir arkasından koşuyordum. Bu bilginin bütün inananları derinden etkileyeceğine inanıyorum. Nasıl desem, ‘yıkıcı’ diye tanımlanabilecek bir değişikliğe sebep olabilir. Birazdan görecekleriniz, dünyayla paylaşmayı umduğum sunumun kaba bir kesiti. Fakat bunu yapmadan ilkin dünyanın en müessir din adamlarına danışmak, en oldukca etkilenecek kişilerce iyi mi algılanacağını öğrenmek istedim.”Piskopos, haham ve ulema birbirlerine baktılar, sıkılmış görünüyorlardı. Piskopos, “İlginç bir girizgâh Bay Kirsch. Bize gösterecekleriniz dünya dinlerinin temelini sarsacakmış şeklinde konuşuyorsunuz,” dedi. Genç erkek mübarek metinlerin saklandığı bu eski mahzende etrafına baktı. Temellerini sarsmayacak, yıkacak, diye düşündü. Din adamları üç gün arasında bu sunumu bir etkinlikle insanlara duyuracağını bilmiyorlardı. Bunu yaptığında bütün insanlar, dini öğretilerin hakikaten de ortak bir noktası olduğunu anlayacaklardı: Hepsinin tümden yanlış olduğunu…Nereden geldik? Nereye gidiyoruz?İnsanoğlunun var olduğu günden beri yanıtını bulmaya çalmış olduğu bu temel soruya yanıt bulma iddiasındaki bir fütüristin tam da keşfini açıklayacağı gece her şey acıklı bir halde karanlığa gömülür. Eski öğrencisinin sunumuna davetli olan Simgebilim Profesörü Robert Langdon laf mevzusu keşfi öğrencisinin anısına dünyaya duyurmaya karar verir. Ancak, kendisini bekleyen şifrelerden, acı sürprizlerden ve ölümcül fanatiklerden habersizdir…

Başlangıç PDF İndir

Başlangıç pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Başlangıç PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Başlangıç Epub indirmek için tıklayınız.

Başlangıç İnceleme Videosu

Başlangıç pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d