Edebiyat

Algernon’a Çiçekler PDF İndir

Algernon’a Çiçekler PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Algernon’a Çiçekler kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Algernon’a Çiçekler kitabı Daniel Keyes (Asıl Yazar), Handan Ünlü Haktanır (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 325 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Algernon’a Çiçekler kitabı Koridor Yayıncılık aracılığıyla 18 Mart 2015 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Algernon’a Çiçekler ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6054629867
  • ISBN-13 numarası: 978-6054629862

Algernon’a Çiçekler Kısa Özeti

Çok düşük bir IQ ile dünyaya gelen Charlie, bilim adamlarının, zeka seviyesini artıracak deneysel ameliyatı gerçekleştirmeleri için kusursuz bir adaydır. Bu gözlem Algernon adındaki laboratuvar faresinde kontrol edilmiş ve büyük bir başarı elde edilmiştir.Ameliyattan sonrasında, Charlie’nin durumu günlüğüne yazdığı raporlarla takip edilmeye başlanır. İlk yazdığı raporlara çocuksu bir dil ve yazım hataları hakimdir. Ve sonrasında ameliyat tesirini göstermeye başlar. Charlie artık, insanların kendisiyle dalga geçemeyeceğini ve bir sürü dost edineceğini, aşka düştüğü hanıma açılabileceğini düşünür. Fakat zekası normalin oldukca üzerine fırladığından, etrafında yadırganır, kıskanılır ve istemiş olduğu arkadaşları edinmekte tekrar başarısız olur ve tekrar yalnızdır…Bu gözlem, son aşama mühim bir icat olarak görülüyordu, ta ki Algernon’da ani bir gerileme baş gösterene kadar… Acaba Charlie’de de aynı gerileme olacak mıydı?”İnandırıcı, sürükleyici ve oldukca acıklı bir hikaye.”-New York Times-“Heyecan verici bir günlük. Bu kitaptaki birtakım sahneleri hayatım süresince aklımdan çıkarabileceğimi sanmıyorum.”-The News & Observer-“İnsanı içerisine çeken bir roman, özgün. Önemini uzun zaman kaybetmeyecek bir hikaye.”-Library Journal-

Algernon’a Çiçekler PDF İndir

Algernon’a Çiçekler pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Algernon’a Çiçekler PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Algernon’a Çiçekler Epub indirmek için tıklayınız.

Algernon’a Çiçekler İnceleme Videosu

Algernon’a Çiçekler pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: