Edebiyat

Veronika Ölmek İstiyor PDF İndir

Veronika Ölmek İstiyor PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Veronika Ölmek İstiyor kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Veronika Ölmek İstiyor kitabı Paulo Coelho (Asıl Yazar), Haldun Pamir (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 216 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Veronika Ölmek İstiyor kitabı Can Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2000 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Veronika Ölmek İstiyor ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750730151
  • ISBN-13 numarası: 978-9750730153

Veronika Ölmek İstiyor Kısa Özeti

“Paulo Coelho’nun ustalığı, her insana seslenebilmesinden kaynaklanıyor. Sevecen, fakat etken bir öğretmen. Kitapları bütün dünyada 100 milyon satmış olan Coelho’nun şaşırtıcı çekiciliğinin sebebi de bu olsa gerek.”Veronika, her istediğine haiz görünen, renkli bir ömür süren, yakışıklı erkeklerle gezip tozan genç bir hanım bulunmasına karşın, sevinçli değildir. Yaşamında bir şeylerin eksikliğini hissetmektedir. Başarısız bir intihar girişiminin ardından, kendine geldiği vakit bir akıl hastanesindedir. Üstelik oldukça kısa bir ömrü kaldığını öğrenir. Zaten ölmek isteyen Veronika bu süreçte, başka dünyaların insanlarını tanırken kendisini de keşfetmeye başlar.Paulo Coelho’nun ülkemize yakın bir coğrafyada, Bosna ve Slovenya’da geçen Veronika Ölmek İstiyor isimli romanı, var oluşumuzun her dakikasına ömür ile ölüm içinde bir seçim olarak yaklaşıyor. Toplumun alışılmış kalıplarının dışına çıkan, değişik düşünceleri yüzünden önyargıları göğüslemek zorunda kalan insanları anlatıyor.

Veronika Ölmek İstiyor PDF İndir

Veronika Ölmek İstiyor pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Veronika Ölmek İstiyor PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Veronika Ölmek İstiyor PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d