Edebiyat

Çatıdaki Gezegen PDF İndir

Çatıdaki Gezegen PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Çatıdaki Gezegen kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Çatıdaki Gezegen kitabı Behiç Ak (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 180 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Çatıdaki Gezegen kitabı Günışığı Kitaplığı aracılığıyla 6 Ekim 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Çatıdaki Gezegen ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6059952968
  • ISBN-13 numarası: 978-6059952965

Çatıdaki Gezegen Kısa Özeti

Kentin daralttığı yaşamlarda,hayaller çatılara yuvalanır! Çok sevilen gülmece ustası, yazar Behiç Ak, çocuk romanları koleksiyonuna yenisini ekledi. Yaşasın Ç Harfi Kardeşliği, Postayla Gelen Deniz Kabuğu, Eve Giden Küçük Tren ve Bebek Annem’in arkasından bakışlarını bu defa roman kahramanları, şairler ve hikayelerle dolu gökyüzüne çeviren sanatçı, masmavi bir düş evreni yaratıyor. Çocukların edebiyatla buluşmasının, akla hayale gelmeyecek deneyimlerin kapısını araladığını özetleyen kitap, apartmanlara sıkışan evlatları çatı aralarına çıkarıyor, merak duygusunu yüceltiyor. Özgürlük, bulgu ruhu, iletişim, tüketim benzer biçimde pek oldukca temayı barındıran roman, yetişkinlerin koyduğu sınırları zorlamayı başaran evlatların hayallerine ortak oluyor. Evden okula servisle gidip giden Serdar, sokakta top koşturmayı bilmeyen, bayağı bir kentli çocuktur. Başka bir dünyanın olası bulunduğunu hayal bile etmemiştir. Ta ki, apartman arkadaşı Ceren’in peş peşe çatı katına, bambaşka bir “gezegene” çıkana kadar. Şairler, hikayeler, canı sıkılan çocuklar, hatta Don Kişot bile çatıya kaçmıştır! Üstelik, eski bir seyir defteri, yepyeni maceralar ve düşünceler gizlemektedir…

Çatıdaki Gezegen PDF İndir

Çatıdaki Gezegen pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Çatıdaki Gezegen PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Çatıdaki Gezegen Epub indirmek için tıklayınız.

Çatıdaki Gezegen İnceleme Videosu

Çatıdaki Gezegen pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: