Edebiyat

Avucundaki Öpücük: New York Times- 1 Bestseller PDF İndir

Avucundaki Öpücük: New York Times- 1 Bestseller PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Avucundaki Öpücük: New York Times- 1 Bestseller kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Avucundaki Öpücük: New York Times- 1 Bestseller kitabı Audrey Penn (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 32 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Avucundaki Öpücük: New York Times- 1 Bestseller kitabı Butik Yayınları aracılığıyla 3 Ocak 2011 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Avucundaki Öpücük: New York Times- 1 Bestseller ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 605552452X
  • ISBN-13 numarası: 978-6055524524

Avucundaki Öpücük: New York Times- 1 Bestseller Kısa Özeti

Ormanda okul başlıyordu fakat Minik Rakun okula gitmek istemiyordu. Onun korkularını yatıştırmak isteyen Anne Rakun, “Avucundaki Öpücük” ismini verdiği aile sırlarını yavrusuyla paylaştı. Amacı dünyası ne vakit biraz ürkütücü hale gelse, onu oldukça sevdiğini hatırlamasını sağlamaktı. 1993 yılındaki ilk basımından beri adamın içini ısıtan bu kitap, çocuk klasikleri arasındaki yerini alarak, bilhassa de okula, yuvaya adım atmak yahut bir kampa gitmek şeklinde ayrılık anlarında, milyonlarca çocuğun ve velinin dünyasına dokunmuştur. Çok sayıda yuva öğretmeni bu öyküyü ilk günde okumayı sever.Audrey Penn; Sassafras, Feathers & Fur, A.D.D not B.A.D, The Whistling Tree ve A Pocket Full of Kisses isminde kitapların yazarıdır. Eğitim programları düzenler. Okullarda, kütüphanelerde ve çocuk hastanelerinde anlattığı hikayelerini evlatların işbirliğiyle geliştirir, son şekillerini verir. Öğretmenler ve ufaklıklara yönelik işler meydana getiren öteki profesyoneller için konferanslar düzenler.

Avucundaki Öpücük: New York Times- 1 Bestseller PDF İndir

Avucundaki Öpücük: New York Times- 1 Bestseller pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Avucundaki Öpücük: New York Times- 1 Bestseller PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Avucundaki Öpücük: New York Times- 1 Bestseller Epub indirmek için tıklayınız.

Avucundaki Öpücük: New York Times- 1 Bestseller İnceleme Videosu

Avucundaki Öpücük: New York Times- 1 Bestseller pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: