Edebiyat

Dune Mesihi PDF İndir

Dune Mesihi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Dune Mesihi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Dune Mesihi kitabı Frank Herbert (Asıl Yazar), Dost Körpe (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 296 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Dune Mesihi kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Dune Mesihi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053755311
  • ISBN-13 numarası: 978-6053755319

Dune Mesihi Kısa Özeti

Bir edebiyat klasiği olan, dünyanın en oldukca satan bilimkurgu serisi görkemli Dune efsanesi, ikinci kitabı Dune Mesihi’yle macerasına devam ediyor. Paul Muad’dib, gezegenlerin hakimi, mübarek savaşın muhteşem galibi, prensken devrimci olan bir lider, hayran bir dini kardeşliğin mesihi.Fremenlerin başına geçip Dune adıyla malum Arrakis gezegenini test etmeye başlamakla kalmayıp evrenin hükümdarı olan Paul, çağlar devam eden bir düzene son vermiş, bir halkın kurtuluşu olmuş ve bir gezegenin en büyük ütopyasını gerçekleştirmeye ant içmiştir. Ancak zaferinden on iki sene sonra, bütün bu güçlere haiz olmasının nedeni olan etkenler onun için bir tehlikeye dönüşür. Paul ise öngörülerine rağmen, yıkım getireceğini organize ettiği geleceği değiştirmeye kararlıdır.”İnanılmaz. Dune’a ilişkin her şeye haiz, bir ihtimal daha da fazlasına.”- Galaxy Magazine

Dune Mesihi PDF İndir

Dune Mesihi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Dune Mesihi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Dune Mesihi Epub indirmek için tıklayınız.

Dune Mesihi İnceleme Videosu

Dune Mesihi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d