Edebiyat

Yaşamın Ucuna Yolculuk: Bütün Eserleri PDF İndir

Yaşamın Ucuna Yolculuk: Bütün Eserleri PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Yaşamın Ucuna Yolculuk: Bütün Eserleri kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Yaşamın Ucuna Yolculuk: Bütün Eserleri kitabı Tezer Özlü (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 116 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Yaşamın Ucuna Yolculuk: Bütün Eserleri kitabı Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla 1 Mayıs 1993 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Yaşamın Ucuna Yolculuk: Bütün Eserleri ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9753631545
  • ISBN-13 numarası: 978-9753631549

Yaşamın Ucuna Yolculuk: Bütün Eserleri Kısa Özeti

Tezer Özlü, bir başka kutupta kendisiyle aynı yazgıyı paylaşan Oğuz Atay gibi, beklenmedik aniden edebiyatımızdan demir aldı. Yazar ile sahici efsanesini birleştiren bu anlatı, hem yoğun bir vasiyetname niteliği taşıyor, bununla birlikte hayata nadir görülen acılıkta bir perspektiften tanıklık ediyor.Tezer Özlü, Türk edebiyatının gamlı prensesi.(Arka Kapak)Yayınevinin notu: Bu kitap, yazarın Almanca kaleme aldığı “Auf dem Spur eines Selbsmords” (Bir İntiharın İzinde) adıyla 1983 Marburg Yazın Ödülü’nü alan metnin Türkçesidir. Bu kitap dilimizde, yazarı tarafınca Yaşamın Ucuna Yolculuk (1984) adıyla bir anlamda tekrar yaratıldı.

Yaşamın Ucuna Yolculuk: Bütün Eserleri PDF İndir

Yaşamın Ucuna Yolculuk: Bütün Eserleri pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Yaşamın Ucuna Yolculuk: Bütün Eserleri PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Yaşamın Ucuna Yolculuk: Bütün Eserleri Epub indirmek için tıklayınız.

Yaşamın Ucuna Yolculuk: Bütün Eserleri İnceleme Videosu

Yaşamın Ucuna Yolculuk: Bütün Eserleri pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: