Edebiyat

Çoğunluğun Zorbalığı PDF İndir

Çoğunluğun Zorbalığı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Çoğunluğun Zorbalığı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Çoğunluğun Zorbalığı kitabı Alexis de Tocqueville (Asıl Yazar), İnci Malak Uysal (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 64 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Çoğunluğun Zorbalığı kitabı Can Yayınları aracılığıyla 23 Temmuz 2020 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Çoğunluğun Zorbalığı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 975074473X
  • ISBN-13 numarası: 978-9750744730

Çoğunluğun Zorbalığı Kısa Özeti

Fransız hukukçu, düşünür ve tarihçi Tocqueville, 1830’lu yılların başlangıcında ABD Birleşik Devletleri’ne uzun bir gezi yapar. Amerikan demokrasisi, siyasi sistemi ve sosyal yapısı ile alakalı bu “saha çalışması” süresince yapmış olduğu gözlemlerine dayanan görüş ve çözümlemelerini, 1835 ve 1840 yıllarında iki cilt halinde piyasaya çıkan ve politika bilimi literatürünün kanonik eserlerinden biri haline gelen ABD’da Demokrasi isimli çalışmasıyla kitaplaştırır.Çoğunluğun Zorbalığı bu kitabından seçilmiş bölümlerden oluşuyor. Tocqueville bu metinlerde, çağdaş demokrasilerin ayırıcı özelliği olan eşitlik isteğinin özgürlüğü tehdit eder hale gelebileceğini ve sonunun çoğunluğun tiranlığına varabileceğini ileri sürer. ABD’da çoğunluğun müddetsiz gücünün halkın düşünceleri, ulusun karakteri ve amme yönetimi üstündeki etkilerini çözümler.

Çoğunluğun Zorbalığı PDF İndir

Çoğunluğun Zorbalığı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Çoğunluğun Zorbalığı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Çoğunluğun Zorbalığı Epub indirmek için tıklayınız.

Çoğunluğun Zorbalığı İnceleme Videosu

Çoğunluğun Zorbalığı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: