Edebiyat

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – İki Kule – Kralın Dönüşü PDF İndir

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – İki Kule – Kralın Dönüşü PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – İki Kule – Kralın Dönüşü kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – İki Kule – Kralın Dönüşü kitabı J.R.R. Tolkien (Asıl Yazar), Çiğdem Erkal İpek (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 1291 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – İki Kule – Kralın Dönüşü kitabı Metis Yayıncılık aracılığıyla 6 Ocak 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – İki Kule – Kralın Dönüşü ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9753423470
  • ISBN-13 numarası: 978-9753423472

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – İki Kule – Kralın Dönüşü Kısa Özeti

Yüzüklerin Efendisinin illk bölümü Yüzük Kardeşliğini 97 Sonbaharında sunmuştu. 1998 de yayımladığımız İki Kule ve Kralin Dönüşü ile yaratı tamamlandı. Yüzüklerin Efendisini yayımlamaya başladığımızda son yüzyılın en oldukca okunan yüz kitabı içinde en başta geldiğni belirtmiştik. Türkçe basımı da bu ilginin evrenselliğini kanıtladı. Polisiye veya bilimkurgu meraklıları, şiir roman ve hikaye okurları, hep beraber Frodo, Sam, Merry, Pippin, Aragorn ve Gandalf’ın maceralarını okumaya, Orta Dünya’da yaşamaya başladılar.

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – İki Kule – Kralın Dönüşü PDF İndir

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – İki Kule – Kralın Dönüşü pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – İki Kule – Kralın Dönüşü PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – İki Kule – Kralın Dönüşü PDF indirmek için tıklayınız.

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – İki Kule – Kralın Dönüşü İnceleme Videosu

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği – İki Kule – Kralın Dönüşü pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: