Edebiyat

Zamanı Durdurmanın Yolları PDF İndir

Zamanı Durdurmanın Yolları PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Zamanı Durdurmanın Yolları kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Zamanı Durdurmanın Yolları kitabı Matt Haig (Asıl Yazar), Kıvanç Güney (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 328 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Zamanı Durdurmanın Yolları kitabı Domingo Yayınevi aracılığıyla 6 Kasım 2018 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Zamanı Durdurmanın Yolları ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6051980563
  • ISBN-13 numarası: 978-6051980560

Zamanı Durdurmanın Yolları Kısa Özeti

Kaç Ömür Gerek, Yaşamayı Öğrenmek İçin?Tom Hazard’ın tehlikeli bir sırrı var. 41 yaşlarında basit bir tarih öğretmeni benzer biçimde görünse de ender rastlanan bir rahatsızlık yüzünden aslen yüzyıllardır hayatta. Shakespeare’le aynı sahnede yer almış, Kaptan Cook’la aleni denizleri fethetmiş, Fitzgerald’larla içki içmiş. Ama şimdi, tek istediği düzgüsel bir yaşam sürmek. Kimliğini değiştirmeye devam etmiş olduğu sürece geçmişini geride bırakabilir ve hayatta kalabilir.Yapmaması ihtiyaç duyulan tek bir şey var, aşık olmak.İngiltere’nin en mühim yazarlarından Matt Haig’in büyük methiye toplayan, 37 dile çevrilen ve yakında Benedict Cumberbatch tarafınca beyazperdeye aktarılacak kitabı Zamanı Durdurmanın Yolları, adamın kendini kaybedip yine bulmasına dair güzel bir roman.”Matt Haig insan doğasının gün ışığı ve karanlık tarafına aynı seviyede hakim. ve bu yetisini mükemmel öyküler yaratmak için kullanıyor.”- Neil Gaiman”Matt Haig yüreğimizi dokuyor. Bu kitabın gücüne karşı geçirmek zor.”- Guardıan”Olağanüstü bir kitap.”- Stephen Fry”Bu senenin ve nice yılların en iyi kitabı. Baş döndüren bir okuma. Zaman durdu…”- Danny Wallace”Tarihe ve insan doğasına saplantı derecesinde tutkun bir yazardan yaratıcı ve iddialı bir roman.”- Sunday Express

Zamanı Durdurmanın Yolları PDF İndir

Zamanı Durdurmanın Yolları pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Zamanı Durdurmanın Yolları PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Zamanı Durdurmanın Yolları Epub indirmek için tıklayınız.

Zamanı Durdurmanın Yolları İnceleme Videosu

Zamanı Durdurmanın Yolları pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: