Edebiyat

Zaman Makinesi Bir Buluş PDF İndir

Zaman Makinesi Bir Buluş PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Zaman Makinesi Bir Buluş kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Zaman Makinesi Bir Buluş kitabı H. G. Wells (Asıl Yazar), Celal Üster (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam Bilinmiyor sayfa olup, Türkçe dilindedir. Zaman Makinesi Bir Buluş kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 10 Kasım 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Zaman Makinesi Bir Buluş ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6052952520
  • ISBN-13 numarası: 978-6052952528

Zaman Makinesi Bir Buluş Kısa Özeti

Victoria süreci Londra’sında yaşayan bir bilim insanı zamanda seyahat yapmak suretiyle buluş etmiş olduğu makineyle geleceğin İngiltere’tepsi ziyaret eder. Sekiz Yüz İki Bin Yedi Yüz Bir senesinde yaşamış olduğu macerayı bir arkadaş meclisinde anlatır. Geleceğin dünyası ayrıcalıklı insanların; güzel, narin ve tembel Eloi’ların huzurlu ve kaygısız bir ömür sürdükleri bir yerdir. Ancak Zaman Gezgini bu serüven esnasında fazlaca geçmeden yeraltı hayatına ilişik hortlaksı Morlock’ları da keşfetmiştir. Wells, Victoria süreci İngiltere’sinde varsıllarla yoksullar içinde giderek büyüyen uçuruma yönelik keskin eleştirisinde, tarihin ve gelişimin anlamını sorgular. Toplumsal adaletsizliğin sürüp gitmesi halinde yol açabileceği felaketlere dair uyarıda bulunur. 1895’te piyasaya sürülen Zaman Makinesi, bilimkurgu edebiyatının köşe taşlarından biri olarak, kuşaklar boyu yazarları etkiledi. 21. yüzyılda yaklaşan muhit felaketlerine ve gezegenimizin yazgısına ait kaygılara dair bir öngörü barındıran eskatolojik boyutuyla güncelliğini bugün de koruyor.

Zaman Makinesi Bir Buluş PDF İndir

Zaman Makinesi Bir Buluş pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Zaman Makinesi Bir Buluş PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Zaman Makinesi Bir Buluş PDF indirmek için tıklayınız.

Zaman Makinesi Bir Buluş İnceleme Videosu

Zaman Makinesi Bir Buluş pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d