Edebiyat

Zaman Bisikleti: Zaman Bisikleti 1 PDF İndir

Zaman Bisikleti: Zaman Bisikleti 1 PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Zaman Bisikleti: Zaman Bisikleti 1 kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Zaman Bisikleti: Zaman Bisikleti 1 kitabı Bilgin Adalı (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 128 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Zaman Bisikleti: Zaman Bisikleti 1 kitabı Can Çocuk Yayınları aracılığıyla 5 Ocak 2004 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Zaman Bisikleti: Zaman Bisikleti 1 ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750703502
  • ISBN-13 numarası: 978-9750703508

Zaman Bisikleti: Zaman Bisikleti 1 Kısa Özeti

Zaman için dolaşabilen bir bisikletiniz olmasını istemez miydiniz? Bisikletinize atlayıp, eski çağlara kadar gidip dünyamızın ilk günlerinde yaşayan insanları yakından görmek hoşunuza gitmez miydi? Yağmur ile Damla, işte bu şekilde bir Zaman Bisikleti mucit iki kardeş. Değişik bir bisiklet bu. Babalarıyla beraber sık sık bisiklete atlayıp eski çağlara gidiyorlar. Günümüzden bütün yüz bin sene öncesine. Akdeniz’in en güzel kentlerinden önde gelen Antalya’nın birazcık ötesindeki ‘Karain Mağarası’nın yakınında duruyorlar. Orada, bugünkü insanların ataları olan ilk insanları görüyorlar. Çuka ile Anin de bu mağarada yaşayan iki kardeş. Bu iki kardeşin en mühim özelliği, gördükleri şeylerden kimsenin akıl edemeyeceği sonuçlar çıkarıp yeni buluşlar yapmak. Yüz bin sene öncesinde iki kardeş: Çuka ile Anin, yüz bin senenin bugününde de tekrar iki kardeş: Yağmur ile Damla. Ve yaşayacağınız ilgi çekici bir serüven.

Zaman Bisikleti: Zaman Bisikleti 1 PDF İndir

Zaman Bisikleti: Zaman Bisikleti 1 pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Zaman Bisikleti: Zaman Bisikleti 1 PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Zaman Bisikleti: Zaman Bisikleti 1 Epub indirmek için tıklayınız.

Zaman Bisikleti: Zaman Bisikleti 1 İnceleme Videosu

Zaman Bisikleti: Zaman Bisikleti 1 pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d