Edebiyat

Zacharius Usta: Modern Klasikler Dizi 110 PDF İndir

Zacharius Usta: Modern Klasikler Dizi 110 PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Zacharius Usta: Modern Klasikler Dizi 110 kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Zacharius Usta: Modern Klasikler Dizi 110 kitabı Jules Verne (Asıl Yazar), Alev Özgüner (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 56 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Zacharius Usta: Modern Klasikler Dizi 110 kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 8 Şubat 2018 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Zacharius Usta: Modern Klasikler Dizi 110 ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6052953209
  • ISBN-13 numarası: 978-6052953204

Zacharius Usta: Modern Klasikler Dizi 110 Kısa Özeti

Zacharius Usta mucizevi ince bir işçilikle ürettiği kusursuz saatlerle Cenevre şehrinin gururudur. Ünü İsviçre sınırlarını aşıp Fransa ve Almanya’ya kadar uzanmıştır. Saatçiliğin ilerleyen bilime ayak uydurmasıyla, Zacharius Usta da “saat maşası”nı buluş eder. Bu icadının arkasından kibir başını döndürür. Öyle ya, Tanrı sonsuzluğu yarattıysa, kendisi de tarihi yaratmıştır. Ancak günün birinde yapım edip sattığı tüm saatlerin ortada görünür bir sebep olmaksızın birden durmasıyla, öfkeli müşteriler evinin kapısını aşındırmaya başlar.Bilimle içsel değerler arasındaki çatışma Jules Verne’in 1854 senesinde yayımladığı bu fantastik öykünün ana temasıdır. Kibrine yenilip ölümsüzlüğün peşine düşen ve ruhunu kaybeden Zacharius Usta için bozgun kaçınılmazdır.

Zacharius Usta: Modern Klasikler Dizi 110 PDF İndir

Zacharius Usta: Modern Klasikler Dizi 110 pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Zacharius Usta: Modern Klasikler Dizi 110 PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Zacharius Usta: Modern Klasikler Dizi 110 Epub indirmek için tıklayınız.

Zacharius Usta: Modern Klasikler Dizi 110 İnceleme Videosu

Zacharius Usta: Modern Klasikler Dizi 110 pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: