Edebiyat

Yüzyıllık Yalnızlık PDF İndir

Yüzyıllık Yalnızlık PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Yüzyıllık Yalnızlık kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Yüzyıllık Yalnızlık kitabı Gabriel Garcia Marquez (Asıl Yazar), Seçkin Selvi (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 464 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Yüzyıllık Yalnızlık kitabı Can Yayınları aracılığıyla 2 Ocak 1984 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Yüzyıllık Yalnızlık ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750719360
  • ISBN-13 numarası: 978-9750719363

Yüzyıllık Yalnızlık Kısa Özeti

“Yüzyıllık Yalnızlık’ı yazmaya başladığımda, çocukluğumda beni etkilemiş olan her şeyi edebiyat vesilesiyle aktarabileceğim bir yol bulmak istiyordum. Çok kasvetli devasa bir evde, toprak yiyen bir kız kardeş, geleceği sezen bir büyükanne ve mutlulukla çılgınlık içinde fark gözetmeyen, isimleri bir misal bir stok hısım akraba içinde geçen çocukluk günlerimi sanatla alakalı bir üslupla ardımda bırakmaktı amacım. Yüzyıllık Yalnızlık’ı iki yıldan daha kısa bir müddette yazdım, fakat makale makinemin başına ayak üstü ilkin bu kitap hakkındaki düşünmek on beş, on altı yılımı aldı. Büyükannem, en acımasız şeyleri, kılını bile kıpırdatmadan, sanki yalnızca görmüş olduğu olağan şeylermiş şeklinde anlatırdı bana. Anlattığı öyküleri bu kadar kıymetli kılan şeyin, onun duygusuz tavrı ve imgelerindeki zenginlik bulunduğunu kavradım. Yüzyıllık Yalnızlık’ı büyükannemin işte bu yöntemini kullanarak yazdım. Bu romanı dikkat ve keyifle okuyan, asla şaşırmayan basit insanoğlu tanıdım. Şaşırmadılar, şundan dolayı ben onlara hayatlarında yeni olan bir şey anlatmamıştım, kitabımda gerçekliğe dayanmayan tek cümle bulamazsınız.”

Yüzyıllık Yalnızlık PDF İndir

Yüzyıllık Yalnızlık pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Yüzyıllık Yalnızlık PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Yüzyıllık Yalnızlık Epub indirmek için tıklayınız.

Yüzyıllık Yalnızlık İnceleme Videosu

Yüzyıllık Yalnızlık pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d