Edebiyat

Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule PDF İndir

Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule kitabı J.R.R. Tolkien (Asıl Yazar), Çiğdem Erkal İpek (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 416 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule kitabı Metis Yayıncılık aracılığıyla 6 Ocak 2015 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9753421818
  • ISBN-13 numarası: 978-9753421812

Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule Kısa Özeti

Dünya ikiye bölünmüştür, denir Tolkien’ın yapıtı laf mevzusu olduğunda: Yüzüklerin Efendisi’ni okumuş olanlar ve okuyacak olanlar. Artık Türkiye’li okur da okumuş olanlar tarafına geçebilecek! ‘Yüzüklerin Efendisi’ son yüzyılın en fazlaca okunan yüz kitabı içinde en başta geliyor; bilimkurgu, düşlem, polisiye, best-seller veya ana akım demeden, bütün edebiyat türleri içinde emsalsiz bir önderliğe sahip. Bir açıdan bakarsanız bir düşlem romanı, başka bir açıdan baktığınızda, insanlık durumu, sorumluluk, iktidar ve harp üstüne bir roman. Bir yolculuk, bir gelişme öyküsü; fedakarlık ve dostluk üstüne, hırs ve ihanet üstüne bir roman.Bu ciltte Yüzük kardeşliği dağılıyor. Frodo ve Sam Yüzük’te beraber Mordor’un kapılarından geçmeye çlaşırken yeni bir yola arkadaşı ediniyorlar. Orklara tutsak düşen Merry ve Pippin, Orta Dünya’nın en lmeski ırkıyla tanışıyorlar. Aragorn, Gimli ve Legolas ise, Orta Dünya’nın kaderini çizecek büyük savaşların ilkine katılıyorlar…

Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule PDF İndir

Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d