Edebiyat

Yılanı Öldürseler PDF İndir

Yılanı Öldürseler PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Yılanı Öldürseler kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Yılanı Öldürseler kitabı YAŞAR KEMAL (Asıl Yazar), TAMER ERDOĞAN (Editör), KAAN ÖZKAN (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 104 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Yılanı Öldürseler kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2004 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Yılanı Öldürseler ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750807049
  • ISBN-13 numarası: 978-9750807046

Yılanı Öldürseler Kısa Özeti

Hasan aile onuru uğruna akrabaları ve köylülerin baskısıyla annesini öldürmek zorunda kalır. Dokuz yaşlarında işlediği bu cinayeti hiç bir vakit aklı almayacak, kabullenmeyecek ve anlamlandıramayacaktır. Toplumsal cinnetin bir evladı katil olmaya sürüklemesinin romanı Yılanı Öldürseler kurban terimine odaklanır.“Zengin yaratısı, Yaşar Kemal’i her insana seslenen vakit ötesi büyük klasiklere yaklaştırmaktadır.”Michel I. Makarius, Jeune Afrique, (Fransa)“Yılanı Öldürseler’deki derinlik hem ekonomik ve sosyal yanları gösterilerek işlenen temanın anlamsal kesafet taşıması, bununla birlikte roman kişilerinin karakteristik özelliklerinin başarıyla işlenmesinden kaynaklanır.”Feridun Andaç, Yazınsal Gerçekçiliğin Boyutları“Yaşar Kemal’in sanatı, kimi yerlerde acı, kimi yerde şiirsel dokunuşlarla keskin, haşin, kontrollü, sertçe boyanmış.”The Listener“Şiddetli, yaratıcı enerjinin sürüklediği, özlü bir kısa roman.”World Literature Today, (A.B.D.)

Yılanı Öldürseler PDF İndir

Yılanı Öldürseler pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Yılanı Öldürseler PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Yılanı Öldürseler Epub indirmek için tıklayınız.

Yılanı Öldürseler İnceleme Videosu

Yılanı Öldürseler pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: