Edebiyat

Yeşil Peri Gecesi PDF İndir

Yeşil Peri Gecesi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Yeşil Peri Gecesi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Yeşil Peri Gecesi kitabı Ayfer Tunç (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 472 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Yeşil Peri Gecesi kitabı Can Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2010 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Yeşil Peri Gecesi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750748190
  • ISBN-13 numarası: 978-9750748196

Yeşil Peri Gecesi Kısa Özeti

Ayfer Tunç’tan bugünün romanı.Güzelliğini zehirli bir kapital olarak kullanan genç bir kadının yaşamdan öç almak için soyunmasıyla başlamış olan bir düşüş hikayesidir Yeşil Peri Gecesi. Modern camianın ikiyüzlülüğüne, geleneklerin, alışkanlıkların zorbalığına direnen, “farkına varmış” ve bundan dolayı acı çeken bir kadının, annesiyle hesaplaşamayan bir kız çocuğunun, okuyanı rahatsız eden ve asla kuşkusuz bu yönüyle elinizden bırakamayacağınız öyküsü. Cumhuriyet elitlerinin düşkün kuşakları ile orta sınıfın can çekişen tutunamayanlarının karşılaşmış olduğu acıklı bir karnavala dönüşen kapak kızının romanı, camianın ve kişinin ruh haritasını en ince ayrıntısına kadar resmeden Ayfer Tunç’un kuvvetli anlatımıyla Türkiye’nin çürüyen yüzüne de ayna tutmaktadır.

Yeşil Peri Gecesi PDF İndir

Yeşil Peri Gecesi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Yeşil Peri Gecesi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Yeşil Peri Gecesi Epub indirmek için tıklayınız.

Yeşil Peri Gecesi İnceleme Videosu

Yeşil Peri Gecesi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: