Edebiyat

Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler PDF İndir

Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler kitabı Osamu Dazai (Asıl Yazar), & 2 daha fazla yazar tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 176 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 24 Kasım 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 625847540X
  • ISBN-13 numarası: 978-6258475401

Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler Kısa Özeti

“O senenin bir güz gününde Saburou birini öldürdü. Bir oyun arkadaşını Kototoi Köprüsü’nden Sumida Nehri’ne itti. Kişisel bir nedeni yoktu. Tabancayı kendi başına dayayıp ateş etmek isteyen birinin dürtüsüne tamamen benzer bir dürtü tarafınca ele geçirilmişti.”Yirminci çağ Japon edebiyatının kabul edilen yazarlarından, “sıradışı” hayatıyla da ünlü Osamu Dazai, Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler’de Japon masallarındaki tipik su perilerini, denizkızlarını ve intikamcı hayaletleri kendine özgü üslubuyla yorumlayarak fantastik bir alegori, çarpık bir masal dünyası ortaya çıkarıyor.Bu hikaye kitabında bir denizkızı ardında helak olan samuray Çudo Konnai’dan haysiyetli yoksulluğunun altüst olmaması için elinden geleni ardına koymayan krizantem sevdalısı Sainosuke’ye, para ardındaki yalancı Saburou’dan kız ardında kendini yakışıklı birine dönüştürmek isteyen sihirbaz Tarou’ya kadar asla kimse, Dazai’nin acımasız ve mizahi kaleminden kurtulamıyor.

Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler PDF İndir

Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler PDF indirmek için tıklayınız.

Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler İnceleme Videosu

Yeşil Bambu ve Diğer Fantastik Öyküler pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: