Edebiyat

Yaban Kazı PDF İndir

Yaban Kazı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Yaban Kazı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Yaban Kazı kitabı Ogai Mori (Asıl Yazar), Alper Kaan Bilir (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 144 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Yaban Kazı kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 24 Kasım 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Yaban Kazı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6258475396
  • ISBN-13 numarası: 978-6258475395

Yaban Kazı Kısa Özeti

“Bir zaman sonrasında o arka sokakta inkilap durumunda değişiklikler yaşandı. Bir gece Suezo oradan geçerken işporta tezgahını duvarın dibindeki yerinde görmedi. Daima sessiz olan evin civarı da o vakit revaçta olan deyimle söylersek, uygarlık gelmişçesine değişmişti.”Modern Japon edebiyatının temellerini atan yazarlardan kabul edilen ve başta Yukio Mişima olmak suretiyle 20. asır Japon edebiyatçılarını derinden etkileyen Ogai Mori, en meşhur eseri Yaban Kazı’nda Meici Dönemi’nin yaklaşan sonunun getirmiş olduğu toplumsal değişimlerin gölgesindeki Tokyo’da acıklı bir yaşamöyküsünü anlatıyor.Genç yaşlarındaki O-Tama, fakir ve yaşlanmış babasını sevinçli etmek için üzgün bir eşiyle olan evliliği olan varlıklı bir tüccarla metres yaşamı yaşamayı kabul eder. Japonya’nın en prestijli üniversitelerinden birinde okuyan Okada bu genç ve güzel metresle tanışıp ona aşık olunca her ikisinin de kaderi, tıpkı ülkelerinin yaşamış olduğu gibi, hızlı, tatlı sert ve şaşırtıcı bir değişime uğrayacaktır.

Yaban Kazı PDF İndir

Yaban Kazı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Yaban Kazı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Yaban Kazı Epub indirmek için tıklayınız.

Yaban Kazı İnceleme Videosu

Yaban Kazı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: