Edebiyat

Vanilya Kokulu Mektuplar PDF İndir

Vanilya Kokulu Mektuplar PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Vanilya Kokulu Mektuplar kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Vanilya Kokulu Mektuplar kitabı Sevim Ak (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 128 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Vanilya Kokulu Mektuplar kitabı Can Çocuk Yayınları aracılığıyla 6 Ocak 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Vanilya Kokulu Mektuplar ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750701682
  • ISBN-13 numarası: 978-9750701689

Vanilya Kokulu Mektuplar Kısa Özeti

Vanilya kokulu mektupların gizini çözmeye var mısınız?Annesiyle Babası ayrılan kıymık, bir süreliğine anneannesinin yanına yerleşmek zorunda kalır. Hayal gücü oldukca geniş bir çocuk olduğundan, kendi dedektiflik ve bulgu bürosunu kurar. Bir gün postacı bay güleryüz, kıymık’ın ölen dedesine, otuz sene ilkin Paris’ten postalanmış bir mektup getirir. “Aaa! Krala Bak!” diye başlamaktadır mektup; bir masaldır bu, mis benzer biçimde de vanilya kokmaktadır. Göndereni gayri muayyen bu mektupların gizinin çözmeye kati kesin acar dedektif kıymık, kolları sıvar.Sevim Ak’ın Vanilya Kokulu Mektuplar kitabını büyük minik demeden hepimiz okuyabilir. Hiçbir imgesel olmayan yetişkinlere de kalifiye dersler veren Vanilya Kokulu Mektuplar, minik okurlara da okuma sevgisini aşılıyor. Sevim Ak’ın en hayalperest kahramanını bu romanda bulabilirsiniz. Otuz sene ilkin Paris’ten postalanmış bir mektup ve mis benzer biçimde kokuyor. Kıymıklı Dedektiflik ve Keşif Bürosu, bu mektubun sırlarını çözmeye hazır, peki ya sen?

Vanilya Kokulu Mektuplar PDF İndir

Vanilya Kokulu Mektuplar pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Vanilya Kokulu Mektuplar PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Vanilya Kokulu Mektuplar Epub indirmek için tıklayınız.

Vanilya Kokulu Mektuplar İnceleme Videosu

Vanilya Kokulu Mektuplar pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d