Edebiyat

Uygarlıkların Batışı PDF İndir

Uygarlıkların Batışı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Uygarlıkların Batışı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Uygarlıkların Batışı kitabı AMIN MAALOUF (Asıl Yazar), KORKUT EMRAH ERDUR (Editör), ALİ BERKTAY (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 200 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Uygarlıkların Batışı kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Ekim 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Uygarlıkların Batışı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750845897
  • ISBN-13 numarası: 978-9750845895

Uygarlıkların Batışı Kısa Özeti

“Uygarlıkların Batışı”, doğup yetiştiği Lübnan’ın çokkültürlülüğünden beslenen ve bunun önemini her vakit dile getiren Amin Maalouf’un “Ölümcül Kimlikler ve Çivisi Çıkmış Dünya” ile başladığı fikir serüveninde en karamsar durak. Buzdağını görmüş olduğu biçimde ilerlemeye idame eden insanlık gemisi için bir taziye.Her ne kadar hâlâ süper güç olarak anılsa da etik inandırıcılığını kaybetmekte olan Amerika; çağımızın en ümit verici projelerinden biri olarak sınırları kaldırmayı amaçlayan, sadece bugün parçalanmanın eşiğine gelmiş Avrupa Birliği; umutsuzluğa tutulmuş ve her insanın kendisinden nefret etmiş olduğu yanılsaması arasında dünyaya sırt çeviren Arap-Müslüman âlemi; yeni süper güç olma yolunda silahlanma da dahil her alanda büyük adımlarla birbirleriyle yarışan Çin, Hindistan, Rusya…Ve çağımızın yaşamış olduğu çok önemli teknolojik ilerlemenin büyüsü ardına saklanmış iklim felaketleri, etnik düşmanlıklar, kaybolmuş hürriyet imgesel ve pusulasını kaybetmiş insanlık.

Uygarlıkların Batışı PDF İndir

Uygarlıkların Batışı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Uygarlıkların Batışı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Uygarlıkların Batışı Epub indirmek için tıklayınız.

Uygarlıkların Batışı İnceleme Videosu

Uygarlıkların Batışı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: