Edebiyat

Utopia PDF İndir

Utopia PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Utopia kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Utopia kitabı Thomas More (Asıl Yazar), Sabahattin Eyüboğlu (Kitabı Çeviren), Vedat Günyol (Kitabı Çeviren), Mina Urgan (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 249 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Utopia kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 6 Ocak 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Utopia ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9754587396
  • ISBN-13 numarası: 978-9754587395

Utopia Kısa Özeti

Thomas More (1478-1535): Yargıçlığı süresince dürüstlüğü ve haktanırlığıyla sivrilen ve Sokrates şeklinde bir anlamda bundan dolayı ölüme mahkum edilen bir 16. asır yazarıdır. Günümüzden ortalama beş yüz sene ilkin gösterilen Utopia’da (1516) ise More, çizdiği “yeryüzü cenneti” ile bugün de kaynak yayınlanan bir “sosyal mutluluk” örneği sunmaktadır. Utopia, Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi’nde Mina Urgan’ın yazarı ve yapıtı beraber ele alan derinlikli incelemesiyle yayınlanmaktadır. Sabahattin Eyüboğlu (1908-1973); Hasan Ali Yücel’in kurduğu Tercüme Bürosu’nun başkan destek ve Cumhuriyet periyodunun en biri olan kültür insanlarından biridir. Vedat Günyol (1911-2004);Türcüme Bürosu ruhunu sonraki dönemlerde yayıncısı olduğu Yeni Ufuklar dergisi ve Çan Yayımları’yla sürdüren kültür tarihimizin en önemle üyelerindendir. Mina Urgan (1915-2005); Gerek yazıp çevirdikleri, gerekse dersleri ve konfranslarıyla kültür hayatımızın en iz bırakan hocalarındandır.

Utopia PDF İndir

Utopia pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Utopia PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Utopia Epub indirmek için tıklayınız.

Utopia İnceleme Videosu

Utopia pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d