Edebiyat

Usta ile Margarita: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Usta ile Margarita: Modern Klasikler Serisi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Usta ile Margarita: Modern Klasikler Serisi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Usta ile Margarita: Modern Klasikler Serisi kitabı Mihayl Afanasyeviç Bulgakov (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 520 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Usta ile Margarita: Modern Klasikler Serisi kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 3 Eylül 2018 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Usta ile Margarita: Modern Klasikler Serisi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6052954140
  • ISBN-13 numarası: 978-6052954140

Usta ile Margarita: Modern Klasikler Serisi Kısa Özeti

1930’lu yıllarda Moskova’da sıcak bir bahar günü. Günbatımına yakın saatlerde Şeytan, iyi giyimli ve yabancı görünümlü bir beyefendi kılığında şehre iner ve kendini kara efsun uzmanı Profesör Woland olarak tanıtır. Onun ilginç maiyetiyle beraber gelişini, Sovyet başkentini kasıp kavuran bir takım gizemli ve tekinsiz vaka izler. Bulgakov 20. çağ Rus edebiyatında devrim yaratan romanında, biri 1930’ların Moskova’sında, öteki eski Kudüs’te geçen iki ayrı öykü içinde baş döndürücü zikzaklar çizerek sürdürür anlatısını. Stalin diyetinin en karanlık günlerinde yazılan Usta ve Margarita, Sovyet ömür tarzına yönelik keskin bir hiciv, dinsel bir alegori, gülünç bir düşlem olduğu kadar, acıklı bir aşk öyküsüdür de aynı zamanda. Bulgakov’un hayatının son günlerine dek üstünde çalmış olduğu roman, uzun zaman yasaklanmış, yazarın ölümünden seneler sonra, üstelik sansürlenmiş haliyle 1966’da yayımlanabilmiştir ancak.

Usta ile Margarita: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Usta ile Margarita: Modern Klasikler Serisi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Usta ile Margarita: Modern Klasikler Serisi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Usta ile Margarita: Modern Klasikler Serisi Epub indirmek için tıklayınız.

Usta ile Margarita: Modern Klasikler Serisi İnceleme Videosu

Usta ile Margarita: Modern Klasikler Serisi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d