Edebiyat

Uçurtmayı Vurmasınlar PDF İndir

Uçurtmayı Vurmasınlar PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Uçurtmayı Vurmasınlar kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Uçurtmayı Vurmasınlar kitabı Feride Çiçekoğlu (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 104 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Uçurtmayı Vurmasınlar kitabı Can Yayınları aracılığıyla 21 Ağustos 2020 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Uçurtmayı Vurmasınlar ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 975074523X
  • ISBN-13 numarası: 978-9750745232

Uçurtmayı Vurmasınlar Kısa Özeti

1984 yılının bir Haziran öğlesonrası, demir kapı beni dışarı kapayıp Barış’ın çığlıkları içerde kaldığında, gün olup onun sesinin bunca fazlaca insana ulaşacağı asla aklıma gelmemişti. Barış’la alakalı anıları kağıda dökmeyi düşünmediğimden değil, kağıda dökülü sözün okuma alışkanlığı olan sınırı olan kişiye bile ekseriya iletilemediğini sezmemden. sinema Barış’ın mırıl mırıl sesini yükseltiverince Uçurtmayı Vurmasınlar için yeni bir basım şansı doğdu.Ak kağıt üstündeki kara yazılar her insana kendi düşlerini üretmenin ipucunu verdiklerinden midir nedir, resimlenmiş düşlerden daha renkli olabiliyorlar. Bir çocuğun gözlerinden duvarları kendi düşlerinde sorgulama olanağını daha çok okura sunabilmek, filmin armağanı. Kitabın bu yüzden sinemaya gönül borcu var.

Uçurtmayı Vurmasınlar PDF İndir

Uçurtmayı Vurmasınlar pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Uçurtmayı Vurmasınlar PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Uçurtmayı Vurmasınlar Epub indirmek için tıklayınız.

Uçurtmayı Vurmasınlar İnceleme Videosu

Uçurtmayı Vurmasınlar pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: