Edebiyat

Uçurtma Avcısı PDF İndir

Uçurtma Avcısı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Uçurtma Avcısı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Uçurtma Avcısı kitabı Khaled Hosseini (Asıl Yazar), Püren Özgören (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 375 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Uçurtma Avcısı kitabı Everest Yayınları aracılığıyla 1 Kasım 2007 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Uçurtma Avcısı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9752891454
  • ISBN-13 numarası: 978-9752891456

Uçurtma Avcısı Kısa Özeti

Uluslar arası çoksatar listesine girmiş ve 8 milyonu aşkın şahıs tarafınca okunmuş olan Uçurtma Avcısı, hem 2006 bununla birlikte 2007’de Penguin/Orange Readers’s Group Ödülü’nü kazandı.Emir ve Hasan, Kabil’de monarşinin son yıllarında beraber büyüyen iki çocuk…Aynı evde büyüyüp, aynı sütanneyi paylaşmalarına karşın Emir’le Hasan’ın dünyaları içinde uçurumlar vardır: Emir, meşhur ve varlıklı bir işadamının, Hasan ise onun hizmetkarının oğludur. Üstelik Hasan, orada pek sevilmeyen bir etnik azınlığa, Hazaralara mensuptur.Çocukların birbirleriyle kesişen yaşamları ve kaderleri, çevrelerindeki dünyanın trajedisini yansıtır. Sovyetler işgali esnasında Emir ve babası ülkeyi terk edip California’ya giderler. Emir böylece geçmişinden kaçtığını düşünür. Her şeye karşın peşinde bıraktığı Hasan’ın hatırasından kopamaz.Uçurtma Avcısı arkadaşlık, ihanet ve sadakatin bedeline ilişik bir roman. Babalar ve oğullar, babaların oğullarına etkileri, sevgileri, fedakarlıkları ve yalanları…Daha ilkin hiç bir romanda anlatılmamış bir tarihin perde arkasını yansıtan Uçurtma Avcısı, varlıklı bir kültüre ve güzelliğe haiz toprakların yok edilişini hiyerarşi hiyerarşi gözler önüne seriyor.Uçurtma Avcısı’nda ifade edilen mucizevi bir dostluk.Bir adamın ötekini ne kadar sevebileceğinin su şeklinde akıp giden öyküsü…Afgan asıllı Amerikan yazar Khaled Hosseini’nin ilk romanı Uçurtma Avcısı, yayımlandığı günden beri en oldukca satan kitaplar listesinden inmemiştir ve günümüzde de büyük bir ilgiyle okunmaya devam ediyor. Uçurtma Avcısı kitabının konusu, vicdan azabı ve pişmanlığın gölgesinde ölümsüz bir dostluktur. Emir ve Hasan’ın mucizevi dostluğunu özetleyen Uçurtma Avcısı’nı bitirmeden elinizden bırakamayacaksınız.

Uçurtma Avcısı PDF İndir

Uçurtma Avcısı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Uçurtma Avcısı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Uçurtma Avcısı Epub indirmek için tıklayınız.

Uçurtma Avcısı İnceleme Videosu

Uçurtma Avcısı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: