Edebiyat

Tembellik Hakkı PDF İndir

Tembellik Hakkı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Tembellik Hakkı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Tembellik Hakkı kitabı Paul Lafargue (Asıl Yazar), Ebru Erbaş (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 56 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Tembellik Hakkı kitabı Can Yayınları aracılığıyla 4 Aralık 2020 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Tembellik Hakkı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750747844
  • ISBN-13 numarası: 978-9750747847

Tembellik Hakkı Kısa Özeti

Paul Lafargue’ın Tembellik Hakkı isimli eseri 1883’te yayımlanmasının peşinden Komünist Manifesto’dan sonrasında en oldukca dile çevrilen, en oldukca baskısı yapılan, en oldukca okunan, atıfta bulunulan, tartışılan başyapıtlardan biri oldu. Lenin Rusya’da 1905 Devrimi sürecinde oldukca sayıda baskı meydana getiren Tembellik Hakkı’nı Ekim Devrimi üstünde mühim etkiye haiz yapıtlardan biri olarak tanımlamıştı.19. yüzyılın sonlarında on yedi saate varan emek verme saatleri üstüne kapitalizmin insanı köleleştiren, mutsuzlaştıran ve yoksullaştıran düzenini keskin bir ironiyle eleştiren Lafargue Tembellik Hakkı’nda bir taraftan da aşırı üretimin büyük savaşlara, sömürgeciliğe yol açacağını vurguluyor. Vahşi kapitalizmin yanı sıra çalışmaya övgüler yağdıran Marksist ideolojiyi de eleştiren Lafargue aylaklığı, tembelliği övmekten oldukca insanların yaşamaya zaman ayırması icap ettiğini savunuyor.

Tembellik Hakkı PDF İndir

Tembellik Hakkı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Tembellik Hakkı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Tembellik Hakkı Epub indirmek için tıklayınız.

Tembellik Hakkı İnceleme Videosu

Tembellik Hakkı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: