Edebiyat

Taht Oyunları: 1. ve 2. Kısım Tek Kitap PDF İndir

Taht Oyunları: 1. ve 2. Kısım Tek Kitap PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Taht Oyunları: 1. ve 2. Kısım Tek Kitap kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Taht Oyunları: 1. ve 2. Kısım Tek Kitap kitabı George R. R. Martin (Asıl Yazar), Sibel Alaş (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 850 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Taht Oyunları: 1. ve 2. Kısım Tek Kitap kitabı Epsilon Yayınları aracılığıyla 4 Ocak 2011 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Taht Oyunları: 1. ve 2. Kısım Tek Kitap ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9944824356
  • ISBN-13 numarası: 978-9944824354

Taht Oyunları: 1. ve 2. Kısım Tek Kitap Kısa Özeti

  1. ve 2. Kısım Tek KitaptaYazların on yıllar, kışların bir insan ömrü sürebildiği diyarda, dehşetli ve soğuk zamanlar yaklaşmaktadır. Kışyarı’nın kuzeyindeki buzul topraklarda, Yedi Krallık’ı sakınan Sur’un ötesinde tehditkar doğaüstü güçler toplanmaktadır. Savaşın tam ortasında, doğdukları topraklar kadar sert, boyun eğmez Starklar vardır. Acımasız soğuğun yargı sürdüğü kuzeyden, uzak güneydeki sıcak zevk yurduna uzanan, leydiler, lordlar, savaşçılar, büyücüler ve katillerle dolu öykü, korkulu kehanetlerin işaret etmiş olduğu bir devirde başlamaktadır. Komplo, trajedi, ihanet, zafer ve dehşet dolu olayların ortasında Starklar’ın, arkadaşlarının ve düşmanlarının kaderi bıçak sırtındadır. Hedef, en ölümcül harp olan taht oyununda muzaffer olmaktır.George R. R. Martin türünün sınırlarını zorladığı Taht Oyunları ile bir başyapıt ortaya koyuyor. Dünyanın dört bir tarafındaki fantastik edebiyat okurlarını mutlaka memnun edecek epik serinin ilk cildi gizem, entrika, aşk ve serüven dolu sayfalarıyla büyülüyor.”Kendisinden her vakit en iyi işleri beklediğim George R. R. Martin beni hiç şaşırtmıyor.”Robert Jordan”Muhteşem bir öykü, görkemli bir zamanı fantastik yapıt! Göz kamaştırıcı. “Anne McCaffrey”Muhtemelen gelmiş geçmiş en iyi epik fantastik eser. “Marion Zimmer Bradle”Döneminin hâkim fantastik kitabı Okumamak olası değil. “The Denver Post”George R. R. Martin en iyi bilim kurgu yazarlarımızdan. Taht Oyunları da onun en iyi kitaplarından biri. “Raymond E. Feist”Hem duygusal hem gerçekçi. “Chicago Sun-Times

Taht Oyunları: 1. ve 2. Kısım Tek Kitap PDF İndir

Taht Oyunları: 1. ve 2. Kısım Tek Kitap pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Taht Oyunları: 1. ve 2. Kısım Tek Kitap PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Taht Oyunları: 1. ve 2. Kısım Tek Kitap Epub indirmek için tıklayınız.

Taht Oyunları: 1. ve 2. Kısım Tek Kitap İnceleme Videosu

Taht Oyunları: 1. ve 2. Kısım Tek Kitap pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d