Edebiyat

Suzan Defter PDF İndir

Suzan Defter PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Suzan Defter kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Suzan Defter kitabı Ayfer Tunç (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 128 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Suzan Defter kitabı Can Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2011 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Suzan Defter ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750724224
  • ISBN-13 numarası: 978-9750724220

Suzan Defter Kısa Özeti

“İnsan gençliğini aşka vermezse, gençlik ne işe yarar?””Ama kaybeden sonucunda siz olmuşsunuz.””Kayıp mı? Kaç şahıs böylesine sevebilmiştir dünyada?””Ama bir kucak korla kalan siz olmuşsunuz.””İyi ya boş değildi kucağım.””Ama yandınız, kül oldunuz.””Ama vardım, kül bunun kanıtı.”12 Eylül’ün gölgesinde boğulan bir aşk hikayesi… Yaşamın kıyısında izleyici olmaktan öteye gidememiş bir erkek… Birbirinin ışığıyla kamaşan iki ayna içinde parçalanan bir kadın… Başkasının gözünde iyi mi göründüğünü, iki günlük üstünden özetleyen deneysel bir çalışma. Modern zamanların karmaşa insanlık halleri Ayfer Tunç’un usta kaleminden unutulmaz bir edebiyat şölenine dönüşüyor.Suzan Defter, daha ilkin öykülerinden biri olduğu Taş-Kağıt-Makas’tan azat olmuş, tek başınalığı hak etmiş bir eser.

Suzan Defter PDF İndir

Suzan Defter pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Suzan Defter PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Suzan Defter Epub indirmek için tıklayınız.

Suzan Defter İnceleme Videosu

Suzan Defter pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: