Edebiyat

Sondan Başlıyoruz PDF İndir

Sondan Başlıyoruz PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Sondan Başlıyoruz kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Sondan Başlıyoruz kitabı Chris Whitaker (Asıl Yazar), Emre Ülgen Dal (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 364 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Sondan Başlıyoruz kitabı Domingo Yayınevi aracılığıyla 20 Eylül 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Sondan Başlıyoruz ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6051982442
  • ISBN-13 numarası: 978-6051982441

Sondan Başlıyoruz Kısa Özeti

Yılın En İyi Cinayet RomanıGUARDIAN • WATERSTONES • MIRROR • EXPRESSKaliforniya’da okyanus manzarasına bakan yamaçlarda, sakin bir kasaba. Duchess Day Radley, tutunamamış yetişkinler hayatına doğmuş, on üç yaşlarında bir kız, kendi deyişiyle bir “kanun kaçağı”. Beş yaşındaki kardeşi Robin’i büyütmek ve otuz sene önceki bir cinayetle enkaza dönüşmüş anası Star’ı kollamaktan başka gayesi yok.Walk, yetiştiği kasabadan asla çıkmamış bir polis şefi. En yakın dostu Vincent’ı hapse yollayan ifadeyi vermenin acısı ve yitirilen güzel bir ömür umudunun yaraları hiç iyileşmemiş.Otuz senenin arkasından Vincent’ın özgür kalmasıyla geçmişin nefesi bugüne karışıyor. Duchess, annesini korumaya çalışırken kasabaya felaketi getiren fitili ateşleyecek ve yüzleşilemeyen gerçekler ortaya serilecek.Hayatın sunduklarından fazlasını hak edenlerin hikayesi bu. Cinayet ve intikamın romanı; sırların ve yalanların, dostluğun, aşkın ve sarsılmaz aile bağlarının… Doğrunun. Yanlışın. Ve ikisi içinde yaşanmış olan hayatlarımızın.”Dünyayı fethedecek bir kitap.” -RUTH JONES”İnanılmaz! Karakterler o şekildeki iyi tasarlanmış ki her an sayfadan fırlayacaklarmış şeklinde geliyor.” -B. A. PARIS”Bu romanda hiç bir şey noksan değil. Renkli karakterler ve geçmişleri, çatışma ve gerilim, mizah, trajedi ve gerçek, yalın cesaret var. Ve bir de büyüleyici, uzun süreden beri romanlarda gördüklerime benzemeyen bir genç kahraman.” -JOHN HART”Unutulmayacak kişiliklerle dolu, nefis yazılmış bir katliam romanı.” -JANE HARPER”İlginç halde güzel; son sayfayı okuduktan uzun vakit sonrasında bile aklınızdan çıkaramıyorsunuz.” -NEWSWEEK”Yıllardır okuduğum en kuvvetli ve sürükleyici roman” -DAILY MAILDuchess, hikayesiyle okuru yakasından kavrayıp asla bırakmıyor, son sayfaya kadar taşıdıktan sonrasında da etkilemeye devam ediyor. Whitaker sorunlu hayatları, yanlış kararları ve pişmanlığı işlese de Duchess’ın gücü ve varoluşu, umuda bir güzelleme.

Sondan Başlıyoruz PDF İndir

Sondan Başlıyoruz pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Sondan Başlıyoruz PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Sondan Başlıyoruz Epub indirmek için tıklayınız.

Sondan Başlıyoruz İnceleme Videosu

Sondan Başlıyoruz pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: