Edebiyat

Sobe (Ciltli) PDF İndir

Sobe (Ciltli) PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Sobe (Ciltli) kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Sobe (Ciltli) kitabı N. G. Kabal (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 440 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Sobe (Ciltli) kitabı Martı Yayınları aracılığıyla 14 Ekim 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Sobe (Ciltli) ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6254489155
  • ISBN-13 numarası: 978-6254489150

Sobe (Ciltli) Kısa Özeti

“Sırları karanlık icra eden onları ne kadar uzun zaman sakladığınızdır. Ve birtakım sırlar sizi kabahat ortağı yapar.”Ophelia Valley kasabası beklenmedik bir tutuklamayla çalkalanırken korku hala devam etmekte. Ansel, Maddie ve Kylie’nin arkadaşlığı da öteki her şey benzer biçimde sarsıldı. Kızlar şimdi kendi sırları ve hüviyet arayışlarının peşinde. Dedektif Wallace bilmiş olduğu fakat kanıtlayamadığı gerçeklerle köşeye sıkıştı.Şüphe hepsini içten içe yiyip bitirirken yanlışlar ardı ardına sıralanacak. Sırlar açığa çıkacak, beklenmedik yüzleşmeler yaşananlardan daha ağır olacak. Çember daraldı ve birine güvenmek asla olmadığı kadar zor.”İşte en başından beri atladığımız, kaçırdığımız şey bu. Ansel bir şeyler gizliyor, hepiniz bir şeyler gizliyorsunuz fakat her insanın en büyük yalanı Dylan OcConer’ın kasabadan ayrılma sebebi. Kaçınız buna dahilsiniz, hanginiz harbiden bilmiyorsunuz hemen hemen bilmem fakat tüm oklar onu gösteriyor ve bu aralar sen de hedef tahtasında sık sık onun yanında görünüyorsun.

Sobe (Ciltli) PDF İndir

Sobe (Ciltli) pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Sobe (Ciltli) PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Sobe (Ciltli) Epub indirmek için tıklayınız.

Sobe (Ciltli) İnceleme Videosu

Sobe (Ciltli) pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: