Edebiyat

Siyah Lale: Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi PDF İndir

Siyah Lale: Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Siyah Lale: Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Siyah Lale: Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi kitabı Alexandre Dumas (Asıl Yazar), Volkan Yalçıntoklu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 256 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Siyah Lale: Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Siyah Lale: Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053327549
  • ISBN-13 numarası: 978-6053327547

Siyah Lale: Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi Kısa Özeti

Alexandre Dumas (pere) (1802-1870): On dokuzuncu yüzyılda Avrupa’yı saran siyasi ve toplumsal kargaşa ve bunalımları yaşamasına karşın daha fazlaca on altıncı ve on yedinci yüzyılın zamanı vakalarını mevzu alan üç yüzden fazla roman yazdı. Yaşadığı devrin sevilen ve en fazlaca okunan duygusal yazarlarından biridir. Siyah Lale romanı, yazarın Monte Cristo Kontu, Demir Maske benzer biçimde en tanınmış eserleri içinde yer alır. Hollanda tarihinde “lale çılgınlığı” olarak malum devrin üstünden otuz sene geçmiştir. Johan de Witt ve kardeşi Cornelis idam edilmiştir; Hollanda, tarihinin en sancılı günlerini yaşamaktadır, bu sırada Çiçek Üreticileri Derneği ilk siyah laleyi yetiştiren kişiyi ödüllendireceğini duyuru eder. Cornelis van Baerle adındaki genç bir doktor, ilk siyah laleyi yetiştirmek için harekete geçer, fakat yazgısı onun bu arzusunu hapisle, aşkla ve fedakarlıkla sınayacaktır.

Siyah Lale: Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi PDF İndir

Siyah Lale: Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Siyah Lale: Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Siyah Lale: Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi Epub indirmek için tıklayınız.

Siyah Lale: Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi İnceleme Videosu

Siyah Lale: Hasan Ali Yücel Klasikler Dizisi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d