Edebiyat

Sis ve Gece: “Gerçek, Her Zaman Güzel Değildir.” PDF İndir

Sis ve Gece: “Gerçek, Her Zaman Güzel Değildir.” PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Sis ve Gece: “Gerçek, Her Zaman Güzel Değildir.” kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Sis ve Gece: “Gerçek, Her Zaman Güzel Değildir.” kitabı AHMET ÜMİT (Asıl Yazar), KEREM OĞUZ EVRANDIR (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 292 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Sis ve Gece: “Gerçek, Her Zaman Güzel Değildir.” kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Ekim 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Sis ve Gece: “Gerçek, Her Zaman Güzel Değildir.” ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750845951
  • ISBN-13 numarası: 978-9750845956

Sis ve Gece: “Gerçek, Her Zaman Güzel Değildir.” Kısa Özeti

Sis ve GeceAmansız bir yalnızlaşma ve yabancılaşmaİstihbarat teşkilatının mesleğine aşkla bağlı elemanı Sedat’ın yaşamı üst üste gelen musibetlerle altüst olmuştur. Babası benzer biçimde sevilmiş olduğu amiri Yıldırım’ın öldürülmesinin şokunu atlatamadan kendisi de suikasta uğrar. Tüm bunların üzerine yegâne yaşama luğu olan Mine’nin kaybolmasıyla yaşamı tam bir cehenneme rotatif sadece pes etmez, sevgilisinin peşine düşer.Faili bilinmeyen cinayetlerin parçaladığı yaşamlarSis ve Gece olgun bir yazardan izler taşıyan üslubuyla şaşırtıcı bir ilk roman. Ahmet Ümit’e parlak bir kariyerin kapısını açan roman uzun solukta yazarın imzasına dönüşecek olan bütün temaları barındırıyor; arka sokaklarda kaybolan yaşamlar, azınlıklar, kabir taşlarının silinen makaleleri benzer biçimde hayatımızdan sessiz ve çaresizce çıkan “ötekiler.”

Sis ve Gece: “Gerçek, Her Zaman Güzel Değildir.” PDF İndir

Sis ve Gece: “Gerçek, Her Zaman Güzel Değildir.” pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Sis ve Gece: “Gerçek, Her Zaman Güzel Değildir.” PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Sis ve Gece: “Gerçek, Her Zaman Güzel Değildir.” Epub indirmek için tıklayınız.

Sis ve Gece: “Gerçek, Her Zaman Güzel Değildir.” İnceleme Videosu

Sis ve Gece: “Gerçek, Her Zaman Güzel Değildir.” pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d