Edebiyat

Sırça Fanus PDF İndir

Sırça Fanus PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Sırça Fanus kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Sırça Fanus kitabı Sylvia Plath (Asıl Yazar), Handan Saraç (Kitabı Çeviren), Alkım Özalp (Editör), Mert Tanaydın (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 256 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Sırça Fanus kitabı Kırmızı Kedi Yayınevi aracılığıyla 1 Haziran 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Sırça Fanus ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6054764713
  • ISBN-13 numarası: 978-6054764716

Sırça Fanus Kısa Özeti

“Neşeli, hüzünlü, yalın, parlak ve doğal. En üstün niteliğiyse şaşırtıcı derecede dolaysız oluşu, tıpkı güpegündüz çekilmiş bir takım resim gibi.” -TimeParlak bir üniversite talebesi olan Esther Greenwood, 1950lerde gösterim dünyasında acımasız bir rekabetin sürdüğü New York’a büyük hayallerle gelir ve mühim bir moda dergisinde iş bulur. Kapıldığı beklentilerle karşısına çıkan fırsatların yoğunluğu, masumluğunu yitiren genç kızın zaman içinde kaldıramayacağı bir boyuta ulaşır ve Esther kendini tam bir karabasanın arasında bulur. Kimlik arayışı ardında korkutucu bir yola giren hassas ve istekli bir genç kadının üniversite yılları, erkeklerle ilişkileri, yaşamış olduğu çöküş, intihar girişimleri ve görmüş olduğu ruhsal tedaviler mizahi görüş açısı unutulmadan son aşama içtenlikle işlenmiş.Sylvia Plath’ın kendi yaşamından yola çıkarak yazıya döktüğü ve ilk kere 1963 yılında, ölümünden bir ay önce, başka bir isim altında yayımlatmayı başarabildiği Sırça Fanus, o günün olmasıyla birlikte bugünün insanının da metropol yaşamındaki yabancılaşmasını özetleyen uygar bir klasik haline gelmiştir. 20. asır Amerikan edebiyatının melankolik prensesi Sylvia Plath’ın başyapıtının, ölümünün ve kitabın yayımlanışının 50. yılında, gözden geçirilmiş baskısını okurlarımıza sunuyoruz.

Sırça Fanus PDF İndir

Sırça Fanus pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Sırça Fanus PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Sırça Fanus Epub indirmek için tıklayınız.

Sırça Fanus İnceleme Videosu

Sırça Fanus pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: