Edebiyat

Sinekkuşu PDF İndir

Sinekkuşu PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Sinekkuşu kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Sinekkuşu kitabı Sandro Veronesi (Asıl Yazar), Eren Cendey (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 304 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Sinekkuşu kitabı Can Yayınları aracılığıyla 2 Ağustos 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Sinekkuşu ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750758072
  • ISBN-13 numarası: 978-9750758072

Sinekkuşu Kısa Özeti

Sen bir sinekkuşusun şundan dolayı sinekkuşu şeklinde bütün enerjini olduğun yerde kalmaya harcıyorsun. Tam olduğun yerde kalabilmek için saniyede 70 defa kanat çırpıyorsun. Bu mevzuda mükemmelsin. Dünyada ve zamanda durabiliyorsun, çevrendeki dünyayı ve tarihi durdurabiliyorsun, hatta ara sıra de geri geri uçma kabiliyetine haiz sinekkuşu şeklinde zamanda yine yükseliyorsun ve kaybettiğini yakalıyorsun.Sandro Veronesi’nin 2020’de Strega Ödülü’ne kıymet görülen romanı Sinekkuşu 1960’ların sonundan başlayıp 2030’lara uzanan bir vakit diliminde, Marco Carrera’nın ve ailesinin üç kuşağını kapsayan öyküsünü ilişkiler, bağlar, kopuşlar ve kayıplar üstünden anlatıyor. Marco’nun ömür yolu garip eşzamanlılıkların yanı sıra ağır kayıplar ve trajedilerle yüklüdür: intihar eden bir kız kardeş, başka bir ülkeye göç eden ve senelerce suskunluğa gömülen bir adam kardeş, üzgün bir evlilik, hiç kavuşulmayan, mektuplarla sürdürülen platonik bir gençlik aşkı ve Marco’yu derinden etkileyen bir kayıp. Veronesi, hayatın keskin virajlarında etrafındaki her şey değişime uğrarken hususi bir çabadan ziyade doğası gereği -tıpkı bir sinekkuşu şeklinde- sabitliğini korumuş olan Marco’nun ömür yazgısını sürükleyici bir üslupla öykülüyor.

Sinekkuşu PDF İndir

Sinekkuşu pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Sinekkuşu PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Sinekkuşu Epub indirmek için tıklayınız.

Sinekkuşu İnceleme Videosu

Sinekkuşu pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: