Edebiyat

Simyacı PDF İndir

Simyacı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Simyacı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Simyacı kitabı Paulo Coelho (Asıl Yazar), Özdemir İnce (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 184 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Simyacı kitabı Can Yayınları aracılığıyla 9 Kasım 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Simyacı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 975072643X
  • ISBN-13 numarası: 978-9750726439

Simyacı Kısa Özeti

Simyacı, dünyaca meşhur Brezilyalı yazar Paulo Coelho’nun üçüncü romanı. 1996 yılından bu yana bizim ülkemizde de oldukca okundu, oldukca sevildi, oldukca övüldü bu kitap. Bir büyük Doğu klasiği olan Mevlana’nın meşhur Mesnevi’sinde yer edinen bir minik öyküden yola çıkarak yazılan bu roman, yüreğinde çocukluğunun çırpınışlarını taşıyan okurlar için bir “klasik” eser haline geldi.Simyacı, İspanya’dan kalkıp Mısır piramitlerinin eteklerinde hazinesini aramaya giden Endülüslü çoban Santiago’nun masalsı hayatının öyküsü. Ama hem de bir “nasihatname”; “Yazgına iyi mi hâkim olacaksın? Mutluluğunu iyi mi kuracaksın?” şeklinde sorulara cevap arayan bir ömür ve terbiye kılavuzu. Mistik bir peri masalına benzeyen bu romanın, dünyanın dört bir yanında bunca sevilmesinin gizi, kuşkusuz bu kılavuzluk niteliğinden kaynaklanıyor.Simyacı’yı okumak, hepimiz daha uykudayken şafak vakti uyanıp, güneşin doğuşunu izlemeye benziyor..

Simyacı PDF İndir

Simyacı pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Simyacı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Simyacı PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: