Edebiyat

Şeytanın Çırağı: Akuma no deshi PDF İndir

Şeytanın Çırağı: Akuma no deshi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Şeytanın Çırağı: Akuma no deshi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Şeytanın Çırağı: Akuma no deshi kitabı Şiro Hamao (Asıl Yazar), Nilay Çalşimşek (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 128 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Şeytanın Çırağı: Akuma no deshi kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 24 Kasım 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Şeytanın Çırağı: Akuma no deshi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6258475418
  • ISBN-13 numarası: 978-6258475418

Şeytanın Çırağı: Akuma no deshi Kısa Özeti

“Sayın Savcı Tsuchida, bir katil zanlısı olarak burada tutuluyorum. Fakat bir ihtimal de aslen katil ben değilim. Evet. Belki. Böyle söylemek zorunda kaldığım için üzgünüm.”Japon polisiyesinin temellerini atan yazarlardan kabul edilen ve Japonya’nın en meşhur polisiye yazarı Edogava Ranpo’yu da etkileyen Şiro Hamao, Şeytanın Çırağı’ndaki iki kısa romanda iki değişik cinayetin portresini tüyler ürpertecek halde çiziyor.İlk kısa roman “Şeytanın Çırağı”nda yazdığı günlük yüzünden genç bir kadının ölümünden görevli tutulan anlatıcı, davanın savcısına gönderilmiş olduğu sarsıcı mektupta hem başka suçları için günah çıkarıyor aynı zamanda bitirdikleri için çocukluk arkadaşı olan savcıyı suçluyor. İkinci kısa roman “Onları Öldürdü mü?”de genç bir avukat, hepimiz tarafınca cinayeti işlediğine kati gözüyle bakılan ve suçunu kabul de eden bir erkeğin masum olma ihtimalinin arkasından gidiyor.

Şeytanın Çırağı: Akuma no deshi PDF İndir

Şeytanın Çırağı: Akuma no deshi pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Şeytanın Çırağı: Akuma no deshi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Şeytanın Çırağı: Akuma no deshi PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: