Edebiyat

Seyir PDF İndir

Seyir PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Seyir kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Seyir kitabı Piraye (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 408 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Seyir kitabı Mona Kitap aracılığıyla 12 Kasım 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Seyir ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6052182733
  • ISBN-13 numarası: 978-6052182734

Seyir Kısa Özeti

Ürünün baskısı görseldeki ile farklılık gösterebilirSeyir eden misin, seyreden mi bu alemde?Eksikliğin boş gözleriyle büyümüştü Mina…Küçük bir kızken bunu ilk ayrım ettiğinde, şaşırmıştı; olmayan her ne ise kalbinin orta yerinde, orada bir oyuk oluşturmuştu sanki.Bozuktu. Defoluydu. Büyüdü, genç bir hanım oldu ve bir karar verdi; “Madem eksiğim ben, bu eksikliği kapatacak olan araç-gereç başkalarında olmalı.Onların sözleri, onların ilgisi, onların tanımları, onların yorumları.”Aşklar da oldu yaşamında, kırgınlıklar, savruluşlar da… Kaybetti, fakat yıkılmadı tekrar ayağa kalktı.Bir sergi açılışında Celal ile göz göze geldiği ilk an, bir tokat patlamıştı sanki yüzünde.Deli şeklinde çarpan kalbinin sesini duyuyor, bu gerilmiş fakat bir çok da esrarengiz erkeği izlemekten kendini alamıyordu.Mina, onu kendi dönüşümüne götürecek uzun bir yolculuğa çıkmaya hazırdı artık!

Seyir PDF İndir

Seyir pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Seyir PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Seyir Epub indirmek için tıklayınız.

Seyir İnceleme Videosu

Seyir pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: