Edebiyat

Sevgili Arsız Ölüm PDF İndir

Sevgili Arsız Ölüm PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Sevgili Arsız Ölüm kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Sevgili Arsız Ölüm kitabı Latife Tekin (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 248 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Sevgili Arsız Ölüm kitabı Can Yayınları aracılığıyla 20 Kasım 2018 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Sevgili Arsız Ölüm ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750738713
  • ISBN-13 numarası: 978-9750738715

Sevgili Arsız Ölüm Kısa Özeti

. Kendi öz değerlerimi, dilimi ve beraber doğup büyüdüğüm insanların durulmaz bir coşkuyla bana taşıdıkları sevgiyi koruyabilmek için direndim. Elinizdeki roman bu direnişim için aralarında büyüdüğüm insanların bana armağanıdır.Bu laflarla konu alıyor Latife Tekin ilk romanı Sevgili Arsız Ölüm’ü. Yazarının yaşadıklarından damıttığı, sözlü kültürle harmanladığı bu benzersiz roman ilk kere 1983’te yayımlanmıştı. Aktaş ailesinin köyden kente göçünü, yaşama çabalarını, korkularını, aile bireylerinin giderek yalnızlaşmasını mevzu edinen Sevgili Arsız Ölüm, yoksulların yaralı bilincini benzersiz bir halde yansıtmakla beraber, masallar, türküler, maniler ve halk hikayeleriyle örülmüş anlatımı sebebiyle eleştirmenlerce “sihirli gerçekçilik” akımına dahil edilmiştir.Yayımlandığında büyük yankı uyandırarak edebiyatımıza damga vuran Sevgili Arsız Ölüm, birçok dile çevrilmesinin yanı sıra tiyatroya da uyarlandı.

Sevgili Arsız Ölüm PDF İndir

Sevgili Arsız Ölüm pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Sevgili Arsız Ölüm PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Sevgili Arsız Ölüm Epub indirmek için tıklayınız.

Sevgili Arsız Ölüm İnceleme Videosu

Sevgili Arsız Ölüm pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d