Edebiyat

Sessiz Hasta PDF İndir

Sessiz Hasta PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Sessiz Hasta kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Sessiz Hasta kitabı Alex Michaelides (Asıl Yazar), Aslı Perker (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 320 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Sessiz Hasta kitabı Domingo Yayınevi aracılığıyla 12 Mart 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Sessiz Hasta ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6051981489
  • ISBN-13 numarası: 978-6051981482

Sessiz Hasta Kısa Özeti

46 Dİlde 2,5 Mİlyon OkurGoodreads Yılın En İyİ Gerilim Romani ÖdülüNew York Times Çoksatanlar Listesinde 46 Hafta”Yılın En İyi Kİtaplari” Seçkilerinde Amazon – Publishers WeeklySessİzlİğİn Köklerİ Tahmİn Edebİleceğİnİzden Çok Daha Derİnlerde.Başarılı ressam Alicia Berenson, kocası Gabriel onun için endişelenmesin, iyi bulunduğunu görsün diye bir günlük tutuyordu. Bu oldukça sevilmiş olduğu adam, ondan sebep üzgün olmamalıydı.Alicia Berenson, otuz üç yaşında, kocasını suratına beş defa ateş ederek öldürdü. Sonrasında tek kelime bile konuşmadı.Adli psikoterapist Theo Faber, senelerdir kimsenin başaramadığını başarıp Alicia’yı konuşturabileceğinden emin. Ama olur da başarırsa, doğruyu hissetmek isteyecek mi?”Unutulmaz! Hitchcock gerilimi, Agatha Christie kurgusu ve Yunan hüznünün birleşimi.” Entertainment Weekly”Sayfalar, çevirirken parmaklarınızın içinde tutuşup yanıyor.” David Baldacci”Zekice kurgulanmış, sofistike bir gerilim.” Lee Child

Sessiz Hasta PDF İndir

Sessiz Hasta pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Sessiz Hasta PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Sessiz Hasta Epub indirmek için tıklayınız.

Sessiz Hasta İnceleme Videosu

Sessiz Hasta pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d