Edebiyat

Serenad PDF İndir

Serenad PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Serenad kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Serenad kitabı Zülfü Livaneli (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 484 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Serenad kitabı Doğan Kitap aracılığıyla 4 Ocak 2011 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Serenad ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6050900280
  • ISBN-13 numarası: 978-6050900286

Serenad Kısa Özeti

Roman okumak istiyorsanız…Her şey, 2001 yılının Şubat ayında soğuk bigün, İstanbul Üniversitesi’nde halkla ilişkiler görevini yürüten Maya Duran’ın (36) ABD’den gelen Alman asıllı Profesör Maximilian Wagner’i (87) karşılamasıyla başlar.1930’lu yıllarda İstanbul Üniversitesi’nde hocalık yapmış olan profesörün isteği üzerine, Maya bigün onu Şile’ye götürür. Böylece, katları az az oluşturulan acıklı bir aşk hikayesine karışmakla kalmaz, dünya evveliyatına ve kendi ailesine ilişik bazı sırları da öğrenir.Serenad, 60 senedir devam eden bir aşkı ele alırken, talep eder her insanın bilmiş olduğu Yahudi Soykırımı olsun isterse oldukça azca kimsenin bilmiş olduğu Mavi Alay, tüm siyasal sorunlarda aslolan harcananın, gürültüye gidenin hep insan olduğu gerçeğini de göz önüne seriyor.Okurunu sımsıkı kavrayan Serenad’da Zülfü Livaneli’nin romancılığının en temel niteliklerinden biri tekrar başrolde: İç içe geçmiş, kaynaşmış şahsi ve sosyal tarihlerin kusursuz Dengesi.

Serenad PDF İndir

Serenad pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Serenad PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Serenad Epub indirmek için tıklayınız.

Serenad İnceleme Videosu

Serenad pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: