Edebiyat

Seneler PDF İndir

Seneler PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Seneler kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Seneler kitabı Annie Ernaux (Asıl Yazar), Siren İdemen (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 232 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Seneler kitabı Can Yayınları aracılığıyla 5 Ocak 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Seneler ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750748816
  • ISBN-13 numarası: 978-9750748813

Seneler Kısa Özeti

Seneler muhtelif imgeler, fotoğraflar, devrin gazete haberleri, popüler şarkıları, filmleri, reklamları, sloganları, siyasal gelişmelerinden hareketle 1940’lardan 2000’li yıllara uzanan deneysel bir metin, bir tür sosyal kronik. En mahrem anılarına, hayatındaki mühim dönemeçlere kendi kuşağının öyküsünü de dahil edip tarihin kaydını tutan ve bunu yaparken klasikleşmiş otobiyografi yazınının dışına çıkan Ernaux, anlatının merkezine kendini koymaktan özellikle kaçınıp bireysel tarihiyle kolektif zamanı bir araya getiriyor. Sınıf çatışması, hanım emekleri benzer biçimde mevzulara da yer vererek sosyal bir hafıza yazını oluşturuyor.”Okumanız ihtiyaç duyulan en iyi kitaplardan biri.”Deborah Levy”Seneler yalnızca otobiyografi yazını için değil, sanat için de inkilap niteliğinde.”John Banville

Seneler PDF İndir

Seneler pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Seneler PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Seneler Epub indirmek için tıklayınız.

Seneler İnceleme Videosu

Seneler pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d